+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Для чого потрібно вуличне відеоспостереження?

Для чого потрібно вуличне відеоспостереження?

У сучасному світі вже практично неможливо знайти повнофункціональну систему безпеки без відеоспостереження.

Від того, в якому місці можуть розташовуватися камери, спостереження поділяється на такі види: домашнє, комерційне, промислове, вуличне відеоспостереження.

Також, серед видів відеоспостереження можуть виділяти таке як, відкрите та приховане, за своїм функціоналом – буває автономне та віддалене. У відповідності з технологією запису може бути цифровим, аналоговим, або гібридним.

У рамках даної статті розглянемо той підвид, який називається вуличним відеоспостереженням. Що ж це таке та для чого воно необхідно? На що орієнтуватися при організації системи відеоспостереження? На ці та інші запитання ми і спробуємо дати відповідь.

Вуличне відеоспостереження

Це контроль на відкритій території за допомогою відеокамер спостереження. Воно фіксує події, що відбуваються по зовнішньому периметру об'єкта, що охороняється. Зовнішнє відеоспостереження можна встановити не тільки всередині самого об'єкта, але і на прилеглих територіях до нього, щоб перешкодити несанкціонованому проникненню сторонніх осіб.

Пристрої постереження

Це може бути будь-яка відеокамера, вміщена у відповідний кожух, або ж спец відеокамера, яку можна експлуатувати за межами приміщень.

Найчастіше потрібно робити контроль над територією, що охороняється в там, де не всяке пристрій спостереження може стабільно та без спотворень передати зображення. У цьому випадку питання стоїть про відеокамери, які використовуються в роботі цілодобово, які використовуються на відкритому просторі при діапазоні температур від -30 до +40°С, під атмосферними опадами, вдень та вночі.

Виробники пристроїв для відеоспостереження використовують різні пристрої та герметичні кожухи, щоб убезпечити електроніку вуличної відеокамери від руйнівного впливу опадів та температурних перепадів. Використовують відеокамери спостереження, поміщені в спеціальний підігрівається кожух. Через габарити камери та об'єктиву, такі кожуха досить громіздкі, але завдяки тому, що для їх виготовлення використовуються легкі та міцні матеріали, такі вуличні камери забезпечують стабільну та надійну роботу системи вуличного відеоспостереження.

Вуличне відеоспостереження

Ще один тип вуличних пристроїв спостереження, завоював останнім часом популярність, за рахунок інноваційних технологій виробництва відеокамер, це – камери в невеликих нероз'ємних, герметичних, антивандальних кожухах, оснащених світло діодами інфрачервоного освітлення (або ІЧ-підсвічуванням). Всю електроніку вуличної відеокамери виробники встановлюють в корпус, досить малих габаритів. Тепло виділяється цими мініатюрними камерами при роботі всередині нього, служить обігрівом простору всередині камери спостереження при мінусовій температурі. У таких відеокамерах може встановлюватися, також додатково термоелемент. В залежності від того, яка модель відеокамери використовується в кожному конкретному випадку, дальність такого підсвічування може становити від 3-х до 50м.

Потрібно, також враховувати, що чим вище дальність, тим менше кут променя підсвічування. Можливим способом вирішення проблеми освітленості в нічний час може стати, або окремий інфрачервоний прожектор, у якого потужність підсвітки вище, потужності ІК підсвічування камери, або установка додатково прожекторів освітлення. Камери вуличного відеоспостереження можуть бути як чорно-білими, кольоровими так і чорно-білими та кольоровими одночасно (працюють в режимі «день-ніч», вдень – кольорове зображення, а вночі – монохромне, режим регулюється автоматично).

Інсталяція систем відео контролю

Для інсталяції обладнання на вулиці, зазвичай встановлюються аналогові вуличні відеокамери трьох різних типів: монохромні, «день-ніч» з ІЧ-фільтром та двох сенсорні моделі. Чорно-білі пристрої мають більш високу чутливість, тому вони найбільш бажані для організації системи відеоконтролю з невеликим бюджетом, а також мають більш доступну ціну та не вимагають дорогих кольорових моніторів.

Відеокамери, що працюють в режимі «день-ніч», зазвичай оснащені рухомим ІЧ-фільтром, зміщується при критичному значенні освітленості, що дозволяє використовувати вуличне відеоспостереження як в денному (кольоровому), так і в нічному (чорно-білому) режимах. Двох сенсорні відеокамери з двома ПЗС-матрицями використовують кольорову матрицю в режимі дня та монохромну – у нічному. Крім того, вони набагато краще моделей з відключається інфрачервоним фільтром по світлочутливості в «нічному» режимі.

Підсумовуючи вищесказане, можна зробити наступні висновки: Системи зовнішнього відеоспостереження та відео реєстрації являють собою незамінний інструмент для поліпшення якості роботи будь-якої служби охорони.

При правильному виборі вуличного відеоспостереження необхідно мати на увазі множинні фактори. Якщо врахувати технічні й утилітарні вимоги до оснащення, розміри відео системи, кліматичні умови регіону, в яких буде працювати система, а також бюджетні рамки, при виборі додаткових компонентів відеосистеми необхідно піти по одному з можливих шляхів.

Влаштувати зовнішнє відеоспостереження на об'єкті, що охороняється можна, встановивши вуличні відеокамери, які вже цілком готові до швидкого встановлення та використання в широкому діапазоні температур 24 години на добу, або ж будувати систему на основі індивідуально обраних комплектів, які складаються з відеокамер, об'єктивів, термокожухів, ІК-прожекторів та інших компонентів.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 27-02-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як використовуються поворотні IP-камери відеоспостереження?
Як використовуються поворотні IP-камери відеоспостереження?

Цифрові технології постійно вдосконалюються, пристрої для відеоспостереження стає все складніше та, в той же час, доступніше та надійніше....

Для чого потрібні камери для відеоспостереження в приміщенні?
Для чого потрібні камери для відеоспостереження в приміщенні?

Для чого потрібні камери для відеоспостереження в приміщенні? Відповідь проста. У наш час гарантування безпеки приміщення є невід'ємною...

Відеообладнання та типи камер відеоспостереження
Відеообладнання та типи камер відеоспостереження

Відеоспостереження проникло в індустрію телебачення на початку 1990-х років. Подібно до будь-якої нової технології, на перших порах...

Всі статті