+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Домофон та електромеханічний замок: схема монтажу

Домофон та електромеханічний замок: схема монтажу

Не секрет, що сьогодні у багатьох споживачів виникає необхідність встановити електромеханічний замок своїми руками. Причина может бути в обмеженості бюджету.

Чого гріха таїті, зарплата середньостатістічного українця залішає бажати кращого. А вартість установки комплекту електромеханічного замку та домофону може бути порівнянна з вартістю самого комплекту.

Але, не варто впадаті у відчай – при наявності навиків поводження з інструментамі немає нічого неможливого. Наведемо пріблізну схему монтажу комплекту з домофона та електромеханічного замку.

Схема монтажу електромеханічного замку

Головними труднощами, яка може виникнути при монтажі – це вади в конструкції самої металевих дверей, на яку встановлюється замок. Для установки на двері повинен бути хоча б один Т-подібний металевий профіль, що з'єднує його з рамою.

Переходимо до процедури розмітки. Спочатку потрібно розмітити місця отворів кріплення на Т-подібному профілі, потім місце розташування личини. Зробити це потрібно акуратно, так, як якщо відбулася помилка в розмітці, після висвердлювання металу виправити буде практично неможливо. Далі висвердлюють розмічені отвори, та нарізається різьба під гвинти. Потім найвідповідальніша частина установки – монтаж електромеханічного замку.

Схема монтажу електромеханічного замка

Час, що витрачається на установку – від півгодини до двох годин, набагато більше витрачається на прокладку проводу, напруга 12В до електромеханічного замку. Необхідно просвердлити ще один отвір в профілі для кабелю живлення з боку петель в точці з'єднання профілю та рами. Кабель між дверима та рамою укладають у гнучкий перехід.

Встановлення зовнішнього блоку

Панель виклику домофона таі блок зчитувача встановлюють із зовнішнього боку дверей. Виклична панель живитьсята транслює відеоінформацію на монітор по кабелю. Рекомендується до використання кабель типу КВК. Для живлення відеодомофона використовується мережу 220В. Кабелі електроживлення рекомендується ховати в штробу, кабельні канали, гофровані рукава або пластикові короба.

Загалом, це лише загальна схема монтажу електромеханічного замку разом з домофоном. У кожному окремому випадку все має бути індивідуально, виходячи з конструкції самих дверей та специфіки об'єкту.

Назад в: Контроль доступу, Безпека 19-05-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Обладнання СКУД: контролери, зчитувачі, ключі-брелоки
Обладнання СКУД: контролери, зчитувачі, ключі-брелоки

Системи контролю й керування доступом (СКУД) необхідні для автоматичного аналізу та пропуску осіб, які мають право проходу на об'єкт та...

Принципова схема домофона та опис її роботи
Принципова схема домофона та опис її роботи

Домофон зараз відомий усім, як пристрій, що дозволяє вести розмову з відвідувачем будинку, офісу або квартири не відкриваючи вхідні двері. Але...

Вибір СКУД: різновиди та характеристики обладнання
Вибір СКУД: різновиди та характеристики обладнання

Ви вирішили встановити у себе в офісі, або підприємстві систему контролю доступу на об'єкти, що охороняються. Як же вибрати правильну систему...

Всі статті