+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як визначити ефективність інформаційних систем?

Як визначити ефективність інформаційних систем?

Ефективність інформаційних систем залежить від інформаційного продукту, отриманого своєчасно та оперативно, причому менеджеру не важливо як отримана інформація, головне, що вчасно та з невеликими витратами, розмір яких влаштовує одержувача цієї інформації. Тому оцінюючи ефективність інформаційних систем, розглядають лише аспекти, що стосуються витрат та результатів. Причому оцінка кількісного результату виходить дуже рідко, в зв'язку з чим, як правило, оцінюють витрати на впровадження та вартість використання інформаційних систем.

Таким чином, в будь-якій організації, важливою складовою успішної роботи є ефективна інформаційна система, здатна надати необхідні відомості своєчасно, у повному обсязі, за порівняно не високою ціною, оскільки це найважливіше питання в оцінці роботи системи – ціна та результат.

Як визначити ефективність інформаційних систем?

Інформаційні технології, використовувані для отримання якісного та інформаційного продукту, дозволяють забезпечити своєчасне та оперативне надання організації необхідної інформації, якісно та за прийнятною ціною, що в кінцевому підсумку визначає ефективність інформаційних систем. Якісна оцінка яких, в кінцевому підсумку, складеться з найважливіших складових роботи цих систем, таких, як витрати на впровадження та кінцева ціна на використання інформаційної системи.

Робота з інформацією

Тому, якщо вашій організації для успішної роботи потрібна ефективна інформаційна система, слід звертатися до фахівців, які зможуть розрахувати всі необхідні параметри та допоможуть з оснащенням такою системою будь-якої організації грамотно, з урахуванням інтересів замовника, та відповідно до орієнтовних витрат на її забезпечення, як в процесі впровадження, так і в процесі експлуатації.

Ефективність ІС залежить від багатьох складових, та тому, в обов'язковому порядку, необхідно звертатися до висококваліфікованих майстрів, які можуть організувати якісне одержання необхідної інформації у потрібний час, а також, що важливо, в потрібному місці та за доступною для замовника ціною. Саме фахівці, та тільки вони, можуть забезпечити будь-яку організацію подібною системою правильно та грамотно проробивши всі необхідні розрахунки, що дуже важливо для замовника.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 19-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як забезпечити безпеку бездротових мереж?
Як забезпечити безпеку бездротових мереж?

Бездротові мережі сьогодні є зручним та доступним способом передачі даних. Однак, як і будь-які інші мережі, вони не захищені від чужого впливу...

Що таке сучасні інформаційні системи?
Що таке сучасні інформаційні системи?

У даній статті ми поговоримо про те що таке сучасні інформаційні системи – це багатофункціональні бази даних з величезними інформаційними...

Для чого потрібні комп'ютерні та телекомунікаційні мережі?
Для чого потрібні комп'ютерні та телекомунікаційні мережі?

У сучасному світі кожна людина активно бере участь у процесі передачі інформації. Це може бути усне або письмове спілкування, передача даних за...

Всі статті