+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Електронні ключі для домофонів та СКУД

Електронні ключі для домофонів та СКУД

Електронні ключі для домофонів, систем контролю та управління доступом (СКУД) вже давно являються незамінними атрибутами повсякденного життя. Кожен з нас має як мінімум один, а то і по декілька таких ключів (ключі від гомофонних систем, для доступу в приміщення офісів та бізнес центрів чи просто на будь яку захищену територію). Головною метою даних пристроїв є запобігання проникненню небажаних осіб на приватну територію та з таким завданням дані пристрої досить непогано справляються.

Електронні ключі для домофонів та СКУД, що використовують електронні ключі мають в своїй пам’яті список кодів всіх ключів які мають доступ до даної системи, але це тільки тоді коли потрібно щоб в кожного був унікальний ключ. Прикладом можуть стати підприємства, які використовують системи контролю доступу для обліку робочого часу. Найчастіше в системі прописано один код та у всіх ключів теж однакові копії даного коду. Даний метод є значно простішим в реалізації та не виникає проблем при виготовленні дублікату.

Електронні для домофонів

Для домофонів найчастіше використовують ключі типу «touch memory». Вони складаються з мікросхеми та металевого корпусу, який призначений для захисту від пошкоджень. Технології виготовлення та методи реалізації ключів можуть бути найрізноманітнішими: від одноразової пам’яті чи флеш-пам’яті до різного роду контролерів, транзисторів, давачів та таймерів.

Ключі для домофонів

Спрацьовують ключі в результаті контакту струмопровідних поверхонь на ключі та домофоні, хоча новішою технологією являється принцип розповсюдження радіохвиль. Процедура зчитування коду триває долі секунди. Число можливих комбінацій кодів, що реалізовуються в електронних ключах є надзвичайно великою, тому вони мають дуже багато сфер застосування.

Безконтактні карти

Значної популярності останнім часом набули безконтактні радіочастотні карти. Вони спрацьовують на відстані та не потребують чіткого позиціонування, тобто потрібно тільки піднести карточку до поверхні зчитуючого механізму. При цьому сама карточка може знаходитись в гаманці, кишені чи навіть рюкзаку. Зчитувач генерує електромагнітні сигнали певної частоти та при появі карточки в зоні дії відбувається запит ідентифікаційного номеру чіпа, після чого та відбувається ідентифікація.

Безконтактні карти

Підробити ключ досить непросто, якщо немає оригіналу. Крім того електронні ключі є набагато практичні ніж прості механічні, оскільки ними значно швидше можна відімкнути замок, а їх невеликий розмір дозволяє носити їх практично будь де – в гаманці, на брілку чи просто в кишені.

Назад в: Контроль доступу, Безпека 14-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Принципова схема домофона та опис її роботи
Принципова схема домофона та опис її роботи

Домофон зараз відомий усім, як пристрій, що дозволяє вести розмову з відвідувачем будинку, офісу або квартири не відкриваючи вхідні двері. Але...

Що таке аудіодомофон?
Що таке аудіодомофон?

Аудіодомофони набули широкого поширення серед населення ще у 90-і роки, у часи, коли забезпечення безпеки та захисту осель та офісів стало...

Які бувають види турнікетів?
Які бувають види турнікетів?

Турнікет – це пристрій, призначений для обмеження входу/виходу осіб у випадках коли необхідною є перевірка наявності перепусток,...

Всі статті