+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Електронні книги: коротка характеристика

Електронні книги: коротка характеристика

Кожна людина, яка любить читати, зазвичай стикається з такими проблемами як відсутність потрібної книги в магазині, її великі розміри, а як наслідок відсутність можливості носити її в кишені сумки, або вирвані сторінки (у випадку користування послугами бібліотеки). Щоб позбавити людей такого роду незручностей та забезпечити максимальну компактність та простоту використання – було винайдено так звані «електронні книги» (Electronic Book англ.).

З технічної сторони електронна книга – це пристрій оснащений екраном, який дозволяє читати різного роду тексти в електронному форматі (починаючи від найпопулярніших TXT, DOC, PDF та закінчуючи маловідомими спеціалізованими форматами). Екрани даного пристрою бувають різних видів. Можуть бути LCD кольорові чи монохромні екрани, проте основною особливістю всіх книжок є використання електронних чорнил.

Дана технологія дозволяє створювати практично ідентичну копію друкованої сторінки. Кут огляду в такого роду екранів складає 180 градусів, в той час як LCD дозволяють максимум 160. Також великою перевагою є значна економія енергії. Зображення може зберігатися на екрані та при цьому не споживається заряд батареї. Тому на одному заряді книга може протриматись від двох тижнів до двох місяців.

Сучасні електронні книги

Існує багато варіацій розміру діагоналі книг. Від невеличких екземплярів які можна спокійно поставити в кишеню, до повноцінного аналога сторінки формату А4 (стандартний альбомний листок).

Електронна книга

Сучасні електронні книги обладнують великим набором додаткових функцій, які дозволяють зробити їх ще більш універсальними. Прикладом може бути наявність MP3 програвача, годинника, органайзера, деякі навіть мають вмонтований Wi-Fi модуль, який дозволяє через браузер заходити в мережу Інтернет.

Любителі друкованої літератури можуть стверджувати, що це не надто якісний замінник книг, оскільки її не потримаєш в руках, не відчуєш аромат чорнила на папері, не поставиш на полицю. Проте з часом, зрозумівши що переваг є значно більше ніж недоліків – вони починають користуватися електронними книгами. Оскільки більшість літератури значно простіше знайти в мережі Інтернет, то користувачу буде легше завантажити декілька книг в один пристрій ніж носити з собою велику бібліотеку. Карта пам’яті на 1 Гігабайт може вмістити в собі значно більше книжок, ніж людина може прочитати за багато років життя.

Назад в: Різне 27-02-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Встановлення автоматичної системи пожежогасіння будівель
Встановлення автоматичної системи пожежогасіння будівель

Автоматичні системи пожежогасіння будівель виконує дуже важливу функцію гарантування безпеки людей, що дуже важливо, а також збереженню об'єкта...

Як зробити монтаж комунікацій на заводі?
Як зробити монтаж комунікацій на заводі?

Проектування та монтаж комунікацій на великому об'єкті кшталт фабрики є складним завданням для професіоналів. Але подібні труднощі...

Газове, порошкове та аерозольне пожежогасіння
Газове, порошкове та аерозольне пожежогасіння

Своєчасна ліквідація пожеж надзвичайно важлива, оскільки дозволяє зберегти в цілісності майно, а часто і життя людей, коли рахунок йде на...

Всі статті