+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Процес установки та правила монтажу слабкострумових мереж

Процес установки та правила монтажу слабкострумових мереж

Процес установки та правила монтажу слабкострумових мереж повинні виконуватися, відповідно до нормативних документів, та відповідати проекту. До основних етапів виконання монтажних робіт відносяться: отримання робочої документації, розробка та затвердження виробничого плану робіт, виконання приймання устаткування, виробів та матеріалів, а також виконання передбачених нормами та правилами заходів з охорони праці та протипожежної безпеки. Для того щоб процес установки проходив правильно, існують правила монтажу слабкострумових мереж які потрібно чарівно дотримуватися.

Підготовка приміщень для монтажу

В будівлях та приміщеннях, в яких планується монтаж слабкострумових мереж, повинні бути виконані будівельні роботи, передбачені робочою документацією та проектом виконання робіт.

У будівельних конструкціях будівель та споруд (підлогах, перекриттях, стінах, фундаментах) відповідно до архітектурно-будівельними кресленнями повинні бути:

  • встановлені заставні конструкції під щити, пульти, прилади тощо;
  • виконані кабельні канали, тунелі, ніші, заставні труби для прихованої проводки;
  • підготовлене технічні приміщення з відповідними системами інженерного забезпечення.

Створення кабельної інфраструктури

Обладнання, матеріали та вироби , які використовуються при монтажі слабкострумових мереж повинні відповідати державним стандартам і мати відповідні сертифікати, технічні паспорти, або інші документи, що засвідчують їх якість.

В процесі монтажних робіт виконати:

  • прокладку кабелів (монтаж кабельних ліній);
  • комплексну збірку стійок та шаф (стіни та підлогу);
  • під'єднання кабелів до комутаційного устаткування;
  • виконати вимоги до системи електроживлення, опалення, вентиляції та кондиціонування будівлі в тій її частині, яка має відношення до побудови слабкострумових мереж.

При завершенні монтажу слабкострумової мережі провести тестування за допомогою спеціального обладнання, з метою визначення фізичних характеристик кабельних ліній мережі на предмет відповідності стандартам (підтвердження якості монтажу) та гарантії безперебійного функціонування.

Назад в: Кабельні споруди, Інформатизація 16-11-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Переваги ІТ-аутсорсингу послуг для бізнесу
Переваги ІТ-аутсорсингу послуг для бізнесу

Комп'ютери та комп'ютерні технології міцно увійшли в наше життя. І тепер, практично всі сучасні фірми та організації використовують...

Як створити бездротове підключення до Інтернету в кафе?
Як створити бездротове підключення до Інтернету в кафе?

Останнім часом підключення до Інтернету закладів громадського харчування та відпочинку стала нормою, і це є правильно. Вихід у всесвітню мережу...

Принципи побудови мереж передачі даних
Принципи побудови мереж передачі даних

Мережі передачі даних – це своєрідні термінали зв'язку, які використовують для того, щоб передати певні види інформації на різні відстані....

Всі статті