+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Припливно-витяжна вентиляція для дому

Припливно-витяжна вентиляція для дому

Припливно-витяжна вентиляція для дому забезпечує повітрообмін в приміщенні та створює мікроклімат для комфортного перебування людей та тварин, якщо такі є в приміщенні.

Системи вентиляції приміщень бувають різними та розрізняються, як комплектацією та вартістю, так і функціональністю. Вартість системи вентиляції варіюється від декількох сотень до кількох тисяч доларів, залежно від функціональності та комплектуючих системи.

До відносно недорогих з них, наприклад, відноситься віконний клапан, який встановлюють у верхній частині віконної рами, пластикового вікна, що дозволяє повітрю вільно циркулювати в приміщенні, потрапляючи в квартиру через цей отвір клапана.

Встановлення та монтаж

Припливний вентилятор встановлюють у вікні, або в отворі у зовнішній стіні, але цю систему припливної вентиляції в квартирі практично не використовують в нашій кліматичній зоні, так, як вона містить недолік у вигляді того, що в холодну пору року в приміщення поступає холодне повітря. Це, в результаті, приводить до підвищеної вологості в приміщенні і до захворювань мешканців квартири. Щоб уникнути цього, слід подавати в приміщення повітря температурою +18 °C, що відповідає вимогам ДБН (СНиП), тому, в систему слід вмонтувати калорифер з автоматичною функцією захисту від перегріву.

Припливна вентиляція

Також, система повинна бути оснащена вентиляційною установкою зі знімним фільтром, в цілях затримання пилу, а також шумоізоляція. Всім цим вимогам, в повній мірі, відповідають системи вентиляції набірні, які збирають з окремих компонентів в єдину систему, та вони включають до себе в повній комплектації вентилятор з шумопоглиначем , фільтр та калорифер, причому з автоматичним регулюванням, що охороняє від зайвого перегріву.

Але такі системи вимагають багато місця, як правило, під цю систему відводять кімнату та потрібне спеціальне проектування, монтаж, та інші роботи. Тому, для заміських будинків, невеликих офісів та квартир, використовують моноблочні, або припливні системи.

Припливно-витяжна вентиляція для дому вимагає особливого підходу, індивідуального рішення в кожному окремому випадку, з урахуванням характеристик приміщення, а також з кліматичними особливостями регіону, тому, з питань монтування припливної вентиляції в квартирі слід звертатися до фахівців, які найкращим чином справляться з цією проблемою.

Назад в: Різне 06-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як правильно зробити вентиляцію торгового центру?
Як правильно зробити вентиляцію торгового центру?

Системи вентиляції в таких зразково показових центрах як «Ашан», «Леруа Мерлен», «Обі», «Метро», та інше, служать прикладом для тих, кому це...

Технічне обслуговування систем пожежогасіння
Технічне обслуговування систем пожежогасіння

Технічне обслуговування систем пожежогасіння – це комплекс заходів, спрямованих на гарантування безпеки, та включає в себе забезпечення...

Як обрати обладнання для кондиціонування повітря?
Як обрати обладнання для кондиціонування повітря?

Обладнання для кондиціювання повітря забезпечує стабільний повітрообмін в приміщенні, тому і є дуже важливим, оскільки від правильності...

Всі статті