+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Локальна мережа для підприємства: етапи установки

Локальна мережа для підприємства: етапи установки

Розглянемо основні етапи при впровадження комп'ютерних систем на середньому підприємстві з базовими елементами, що використовуються при такому розгортанні.

У кожного системного адміністратора або ІТ-менеджера настає момент, коли потрібно впровадити комп’ютерну систему на підприємстві або модернізувати нову.

Якщо, наприклад, офіс підприємства переїжджає в нове приміщення, то таку систему потрібно планувати з нуля.

При модифікації потрібно враховувати існуючу систему.

Етапи установки локальної мережі для підприемства

Локальна мережа для підприємства передбачає встановлення повністю нової системи. Першим етапом буде розробка технічного завдання для проектування такої системи. При цьому повинна враховуватися навантаження на робочі станції, мережі, сервери. Також кількість необхідних робочих станцій та їх необхідна функціональність.

Після ТЗ починається проектування локальної мережі. Тут потрібно враховувати розміщення робочих місць, серверної, розміщення мережевих принтерів тощо.

Локальна мережа

При проектування серверної потрібно оптимально розмістити стійки або монтажні шафи, розміщення устаткування комутації та самих серверів, підключення електроживлення.

На наступному етапі визначаємося з обладнанням, яке буде використовуватися у системі. Його вибираємо виходячи з можливої завантаженності мережі, серверів. Але при цьому потрібно враховувати можливість модернізації та розширення робочих місць, потужності серверів.

Розводка кабелів повинна бути відображена на плані приміщення з точним зазначенням розміщення розеток, додаткового устаткування, принтерів загального використання.

Починати монтаж системи краще з прокладки кабельної мережі, при цьому в проекті вказуємо спосіб прокладки – короби, підвісні стелі, фальшпідлога. Якщо підприємство не дуже велике, то часто такими роботами займається сам системний адміністратор з помічниками. При великих площах в основному вдаються до послуг підрядних організацій або спеціальних фірм. Всі кабелі та розетки обов'язково повинні бути пронумеровані згідно проекту.

Після розводки кабелів встановлюють безпосередньо комутаційне обладнання – хаби або свічі (що краще). У цей же час встановлюються робочі станції співробітників. Після всіх комутацій та підключення робочих станцій перевіряється правильність підключення всієї мережі. Коли все правильно підключено, можна зайнятися серверним обладнанням. Це установка програмного забезпечення, додаткових сервісів та їх конфігурування. При правильному налаштуванні мережі, необхідно настроїти всі політики доступів користувачів.

Тут не враховані нюанси, які виникають в окремих випадках у різних компаніях. Ми Вам показали основні етапи при впровадженню комп’ютерної системи на підприємстві.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 22-11-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Локальні комп'ютерні мережі: організація та налаштування
Локальні комп'ютерні мережі: організація та налаштування

Локальні комп'ютерні мережі – це системи, які пов'язують групу персональних комп'ютерів для можливості спільного використання інформаційних...

Як влаштована єдина комп'ютерна мережа на заводах?
Як влаштована єдина комп'ютерна мережа на заводах?

Заводи та фабрики – це найскладніші «організми», систематизувати роботу яких без застосування кабелю вже не уявляється можливим. Кабельні...

Яке буває пасивне мережеве обладнання?
Яке буває пасивне мережеве обладнання?

Як ми вже знаємо, поряд з активним мережним устаткуванням (АФО), існує пасивне обладнання. Тобто це пристрої, як і активні, що беруть участь в...

Всі статті