+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Проектування відеоспостереження для магазину

Проектування відеоспостереження для магазину

Охоронні та пожежні сигналізації в наш час досягли дуже високого рівня та дозволяють забезпечити воістину якісну охорону периметру. Але не варто також забувати про відеоспостереження, яке в деяких випадках ефективно допомагає зловити злодія по зовнішності, а якщо система відеоспостереження може записувати звук, то й по голосу. Також хочеться відзначити те, що статистика показує, що грабежі частіше відбуваються на об'єктах, які захищає фізична охорона.

У той час як на об'єктах, на яких встановлені системи охоронної сигналізації та камери відеоспостереження, вчиняється значно менша кількість пограбувань! Злочинці думають, перед тим як вчинити злочин, та у випадку з роботизованими системами забезпечення безпеки, засоби захисту не можливо відвернути на час, щоб виконати задуманий план, як це відбувається з фізичною охороною.

Проектування спостереження для магазину

Проектуванню відеоспостереження для магазину слід віддати більший пріоритет, ніж іншим видам об'єктів, наприклад, таким як приватні будинки, тому, що в магазинах зазвичай зберігається величезна кількість цінних для злодіїв та інших зловмисників предметів, наприклад, техніка тощо.

Відеоспостереження

Проектувати відеоспостереження для магазину слід в залежності від типу самого магазину. Так, наприклад, якщо магазин займається продажем їжі, то особливу значимість охорони можна не придавати, тому злодії не ризикують заради продуктів. А ось якщо магазин продає техніку, причому дорогу, таку як телевізори, холодильники, то забезпеченням його безпеки слід зайнятися серйозно. Злодії не будуть зволікати та здійснять пограбування в перший підходящий момент.

Слід підбирати правильно камери спостереження для магазину та враховувати деякі параметри. Наприклад, якщо встановлювати зовнішню камеру відеоспостереження, то краще вибирати з функціею день-ніч, яка буде балансувати якість картинки в залежності від часу доби.

З питань проектування відеоспостереження для магазину, та безпосередньо до самого монтажу, слід звертатися в спеціалізовані професійні компанії, фахівці яких знають толк у своїй справі та зроблять все на вищому рівні.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 17-10-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Для чого потрібно вуличне відеоспостереження?
Для чого потрібно вуличне відеоспостереження?

У сучасному світі вже практично неможливо знайти повнофункціональну систему безпеки без відеоспостереження. Від того, в якому місці можуть...

Різновиди та характеристики камер відеоспостереження
Різновиди та характеристики камер відеоспостереження

Гарантування безпеки об'єкта є важливим аспектом у справі впорядковування приватного будинку чи іншої споруди. Існує величезна кількість...

Як підібрати обладнання для відеоспостереження?
Як підібрати обладнання для відеоспостереження?

У сучасному аграрному, або промисловому виробництві збереження матеріальних цінностей та витратних матеріалів підприємства стоїть дуже гостро....

Всі статті