+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Газове, порошкове та аерозольне пожежогасіння

Газове, порошкове та аерозольне пожежогасіння

Своєчасна ліквідація пожеж надзвичайно важлива, оскільки дозволяє зберегти в цілісності майно, а часто і життя людей, коли рахунок йде на хвилини.

Ліквідація спалаху вогнища, в перші хвилини загоряння, дозволяє уникнути багатьох проблем, тому дуже важливо забезпечити приміщення засобами пожежогасіння, у легкодоступному місці, а головне дієздатними та ефективними.

Засоби пожежогасіння

Засобів пожежогасіння багато, але одним з найбільш ефективних засобів, на сьогоднішній день, вважають газове, порошкове та аерозольне пожежогасіння. Цими системами захищають серверні, дата центри, а також центри обробки даних (ЦОД), кросові, АТС, архіви та інші.

За замовленням ці системи можуть бути монтовані в маленьких приміщеннях. Для цього використовують як українське, так і закордонне обладнання, з урахуванням розміру приміщення, а також його класу пожежонебезпечності, такі як на базі газів Хладон 125 ХП, Хладон 227 еа, СО2, Інерген, FM200, та порошкові істо-1, П-АГС, Пірант-А, П-2АПМ.

Аерозольне пожежогасіння – це, перш за все АУП-установки пожежогасіння, в яких використовується в якості вогнегасної речовини ОВ, аерозоль, до складу якого входять високодисперсні тверді частинки, з урахуванням величини дисперсності, що не перевищує 10 мкм та інертних газів.

Аерозольне пожежогасіння

При загорянні, придушення вогню з допомогою АОС, запобігає вибуху горючих речовин у закритих приміщеннях. Цей спосіб аерозольного гасіння пожеж, зарекомендував себе своєю ефективністю. Крім того, гасіння твердо фазними аерозолями, які отримують при спалюванні зарядів АОС, відрізняється рядом переваг, так, як забезпечують високу ефективність пожежогасіння, у порівнянні з газовими та порошковими складами.

АОС утворюють багато інертних газів, а це знижує вміст кисню та реакційну здатність горючої суміші. Утворені не пасеровані високодисперсні частинки з'єднань калію, мають великий потенціал хімічної активності, тому дуже ефективно пригнічують газове полум'я.

Аерозоль містить тверді частки, які значно менші, приблизно в 50-100 разів, порошків та володіють великим коефіцієнтом тепло-поглинання, у зв'язку з чим, ефективно пригнічують полум'я, причому, мають здатність створювати стабільну концентрацію та проникати у важкодоступні місця. Тому, віддаючи переваги аерозольним засобам захисту від пожеж, Ви, тим самим забезпечуєте безпеку об'єкта в повній мірі.

Назад в: Різне 06-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Склад та можливості системи кондиціонування у приміщенні
Склад та можливості системи кондиціонування у приміщенні

Надто жарке літо, дуже холодна зима, складні кліматичні умови, дуже сухе повітря, різкі перепади температур – всі ці фактори згубно впливають...

Як влаштувати вентиляцію підвалу, напівпідвальних приміщень?
Як влаштувати вентиляцію підвалу, напівпідвальних приміщень?

Оснащення підвалу вентиляцією – це дуже важлива та відповідальна справа, оскільки від цього залежить функціональність підвалу. Якщо...

Вентиляція та кондиціонування приміщень житлового комплексу
Вентиляція та кондиціонування приміщень житлового комплексу

Вентиляція та кондиціонування приміщень житлового комплексу включає до себе комплекс методів та заходів, покликаних забезпечити стабільний та...

Всі статті