+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Стельовий гучномовець: будова та принцип роботи

Стельовий гучномовець: будова та принцип роботи

У системах оповіщення усередині будівель та споруд часто застосовуються стельові гучномовці оповіщення. Маючи достатньо великий кут розкриття спрямованого звучання та великий діапазон переданих звукових частот, ці пристрої якісно відтворюють звукові повідомлення та вписуються у внутрішній інтер'єр приміщень. Що ж являють собою ці пристрої, в чому їх перевага та який принцип роботи, яка область їх застосування?

Стельові гучномовці для мовного оповіщення мають можливість виробляти найбільш гармонійний розподіл звукових коливань по всьому простору приміщення без встановлення підсилювачів. Вважається, що найбільш ефективно використовуються стельові гучномовці в приміщеннях з висотою стель до 5 метрів.

Принцип роботи гучномовців та їх пристрій

Стельовий гучномовець являє собою діффузорного пристрій, забезпечений пластиковим, або ж металевим корпусом. Конструкція корпусу зручна для монтажу, та обладнана спеціальними кронштейнами, упорами, або полозами для кріплення до стелі. Найчастіше він монтується до плит стельового перекриття допомогою шурупів.

Стельовий гучномовець

Вбудований у гучномовець трансформатор дає можливість працювати цим пристроям в лініях з напругою в 100В . Саме ж пристрій базується на роботі електродинамічного гучномовця, що випромінює звукові хвилі. У магнітного ланцюга є постійний магніт кільцевої, або кернових, фланці верхній та нижній та керн. У системі, яка передає коливання в повітряне середовище, включається: підвіс гофрований, діафрагма, котушка звукова з висновками, шайба центри, ковпачок пилозахисний. У кільцевій повітряному прошарку магнітного ланцюга діє магнітне поле, в якому центрирована котушка звукова. Сюди по провідниках передається змінний струм, що має частоту звукових коливань, які потім розподіляються по внутрішньому простору приміщення.

Приклад використання гучномовців

В даний час на ринку є найширший діапазон стельових гучномовців оповіщення на будь-який смак та колір. Наприклад, можна відзначити такі, як TOA PC-1869 та TOA PC-2369, вони оснащені корпусом з пожежобезпечного пластика та використовується в лініях з напругою 100 та 70В.

Підходять для установки в приміщеннях будь-яких типів, де потрібна мовлення музики та текстових повідомлень. Вони також характеризуються простотою монтажу та можливістю забарвлення в будь-який колір, для поєднання з інтер'єром приміщень. Виробник рекомендує їх використовувати у торгівельних розважальних центрах, та інших приміщеннях з великими вестибюлями .

Загалом, завдяки своїм властивостям стельові гучномовці оповіщення мають найширший діапазон застосування в різних системах оповіщення.

Назад в: Оповіщення, Телекомунікації 22-05-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Дивіться також
Як працює оповіщення про надзвичайні ситуації?
Як працює оповіщення про надзвичайні ситуації?

Кажучи про оповіщення надзвичайних ситуацій, хочеться сказати про дії, що вживаються за сигналами оповіщення цивільної оборони. Особливо слід...

Гучномовець абонентський: види та застосування
Гучномовець абонентський: види та застосування

Для передачі звукових та мовних повідомлень в системах оповіщення зазвичай застосовуються спеціальні пристрої – абонентські гучномовці. Що ж це...

Система автоматичного оповіщення: функції та завдання
Система автоматичного оповіщення: функції та завдання

Автоматична система оповіщення (АФО) – ефективний інструмент для вибору найбільш прийнятного алгоритму своєчасного інформування, про будь...

Всі статті