+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Характеристики автоматичної системи оповіщення

Характеристики автоматичної системи оповіщення

У даній статті ми розповімо вам про те, які бувають характеристики автоматичних систем оповіщення. А також розповімо про основні особливості функціонування системи оповіщення. Знання цих характеристик допоможуть у виборі системи для Вашого об'єкта, у разі потреби.

Наприклад, автоматична система оповіщення «Спрут-Информ» автоматизує процеси обдзвону та SMS оповіщення доставляються шляхом передачі голосового повідомлення, або SNS повідомлення, або факсимільного повідомлення, причому одночасно будь-якій групі абонентів та відразу по декількох каналах. Ця система не тільки передає сигнал, але і записує відповідь та навіть зберігає його в базі даних, а також може надавати додаткову інформацію з'єднавши абонента з оператором, або перемкнувши його на голосове меню. Далі отримана інформація, передає в списки статичного звіту з привласненням їй певного статусу та інше.

Система «Спрут-Информ»

Автоматична система оповіщення «Спрут-Информ» сформована на базі відомої та добре зарекомендованої плати комп'ютерної телефонії «Вільха», що говорить про ефективність та дієздатності автоматичної системи оповіщення «Спрут-Информ». Функціональна система оповіщення включає в себе простий та зрозумілий інтерфейс, візуальне сприйняття, а також обов'язкову доставку повідомлення, висока швидкість оповіщення та різноманітність варіантів автоматичного запуску оповіщення по стільниковому телефону або звичайним факсом SMS.

Система мовного оповіщення

Крім всього цього, автоматична система оповіщення підтримує функції автоматичного зчитування інформації абонентам, наприклад, про час, дату, суму заборгованості, сигнал тривоги та різні варіанти фіксації самого факту відповіді абонента, а також запис телефонних розмов при різних форматах баз даних абонентів.

Автоматична – це така система оповіщення, яка дозволяє використання можливості перемикання абонента на живого оператора, або на голосове меню, крім того детальна статистика в реальному часі про сповіщення.

Автоматична система оповіщення «Спрут-Информ» має сертифікат якості Міністерства Зв'язку та Міністерства Внутрішніх Справ, а також велику кількість позитивних відгуків користувачів системи, що зарекомендувала себе ефективною та оперативною роботою, про що свідчать відгуки відомих компаній, що застосовують на своїх об'єктах автоматичну систему оповіщення «Спрут-Информ».

Назад в: Оповіщення, Безпека 13-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Принцип роботи системи оповіщення та трансляції
Принцип роботи системи оповіщення та трансляції

Принцип роботи системи оповіщення та трансляції дуже простий, по тому через архітектурних особливостей приміщення потрібні додаткові пристрої...

Бездротові системи оповіщення: оповіщення по радіоканалу
Бездротові системи оповіщення: оповіщення по радіоканалу

Установка дротових систем оповіщення іноді може піднести проблеми з прокладанням кабелю, плутанину під час додавання нових шлейфів і так...

Вимоги до систем пожежної сигналізації та оповіщення
Вимоги до систем пожежної сигналізації та оповіщення

Основним призначенням системи оповіщення є своєчасне повідомлення знаходяться на території, що охороняється людей про виникнення пожежі та...

Всі статті