+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Призначення та класифікація комп'ютерних мереж

Призначення та класифікація комп'ютерних мереж

Характеристики та класифікація комп'ютерних мереж включають в себе різні технологічні властивості мереж, наприклад, топологія, спосіб просування пакетів, спосіб комунікації, метод середовища передачі, а також багато іншого, що є класифікацією технологічного характеру.

Вибір технології для побудови мережі

Вибір технології для побудови мережі, до недавнього часу, визначався територіальним масштабом, але сьогодні, класифікація комп'ютерних мереж, обумовлюється технологічними ознаками покриття території, у зв'язку, з чим всі мережі можуть бути віднесені до двох груп: локальна мережа та глобальна мережа.

Локальні мережі

Локальні мережі, являють собою якісні лінії зв'язку, але вони не завжди доступні, з причин економічних обмежень на далекі відстані, з якими відмінно справляються глобальні мережі.

Якісний зв'язок в локальних мережах, значною мірою спрощує процедуру передачі даних, оскільки використовується немодульований сигнал, і без підтвердження отримання пакету, саме тому швидкість обміну інформацією в локальних мережах вище, в порівнянні з глобальними мережами.

Безумовно, призначення і класифікація комп'ютерних мереж, включає в себе технології зближення локальних і глобальних мереж, але все ж відмінності між ними досить виразні, у зв'язку з чим ці види мереж прийнято відносити до різних технологічним типам.

Локальна мережа

Хочеться особливо відзначити, що мова йде саме про відмінність технологій глобальних і локальних мереж, але не про територіальні масштабах. Таким чином, локальні мережі, що володіють високою швидкістю обміну інформацією, є технологічно відрізняються від глобальних мереж, але не за територіальним масштабом, а за технологічними методам забезпечення якісної лінії зв'язку.

Класифікація комп'ютерних мереж, по суті, це і є саме відміну застосування технологічних методів забезпечення зв'язку, між умовно розділеними між собою на два типи, званих локальні та глобальні мережі.

Технологічні характеристики різних мереж, прийнято називати класифікацією технологічного процесу. До недавнього часу, побудова мережі обумовлювалося лише територіальними масштабами, але сьогодні це змінилося, і тепер ці масштаби територій, стали єдиними як для локальних мереж, так і для глобальних мереж, які відрізняються лише технологічними аспектами побудови. І звичайно ж не викликає сумнівів, що всіма цими особливостями дії мереж, володіють висококваліфіковані фахівці, компаній, що спеціалізуються в даній сфері діяльності.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 13-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Що таке комутаційна панель?
Що таке комутаційна панель?

Патч-панель (комутаційна панель) – це складова частина структурованих кабельних мереж, яка призначена для комутації між елементами активного...

Що таке інформаційні системи та комп'ютерні мережі?
Що таке інформаційні системи та комп'ютерні мережі?

Інформаційна система (ІС) являє собою групу комп'ютерних елементів, які виконують єдину мету – надання необхідних даних потрібним адресатам. У...

Структурні кабельні системи: можливості та застосування
Структурні кабельні системи: можливості та застосування

Структурні кабельні системи ( СКС ) – це невід'ємна основа для побудови та розгортання телекомунікаційної інфраструктури будь-якої компанії,...

Всі статті