+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Які бувають ІЧ прожектори для відеоспостереження?

Які бувають ІЧ прожектори для відеоспостереження?

Важко уявити собі сучасну систему нічного відео нагляду, яка б не використовувала інфрачервону підсвітку.

Незважаючи на збільшення загальної вартості, таке ІЧ обладнання забезпечить економію електроенергії. Це стосується як вуличних так і внутрішніх відеокамер. Донедавна основними джерелами додаткового освітлення були звичайні прожектори, які є непрактичними та енергозатратними.

Зазвичай у великих торгових комплексах, або офісних центрах вночі вимикається світло в частині приміщень, тому в таких випадках інфрачервона під світка просто необхідна.

ІЧ прожектори для прихованого слідкування

Людське око без додаткового обладнання не має змоги чітко бачити в темноті. Оскільки відеокамера має значно більшу чутливість в різних світлових діапазонах, то найкращим засобом прихованого слідкування за темними приміщеннями є системи відеонагляду з інфрачервоними (ІЧ) прожекторами. Так як невидимі для людей, то кімната яка для неозброєних очей є темною – для оператора охоронного пульта буде яскраво освічена.

Купольний ІЧ прожектор

Інфрачервоними прожекторами не потрібно керувати, тобто вмикати, або вимикати. Дані пристрої обладнані фотоелементами, завдяки яким система «дізнається» про вимкнення світла, або зниження рівня освітленості до певних показників та автоматично вмикає прожектор. Для побудови системи нічного відеонагляду найчастіше використовують чорно-білі відеокамери. Попри велику кількість переваг кольорових камер, вони можуть бути непридатними для роботи в парі з інфрачервоною підсвіткою. Основною причиною є те, що більшість кольорових камер використовують засоби для коректування балансу білого, які відсікають інфрачервоні промені.

Особливості ІЧ прожектора

Характерними особливостями всіх ІЧ прожекторів для відеоспостереження є їхня економність у споживанні електроенергії а також безпечність для людських очей. за типом випромінюючого елемента поділяються на лампові та світлодіодні. Існує ще дуже багато модифікацій за розміром, кутом освітлення, довжиною хвилі та дальністю освітлення.

Потужні прожектори можуть бути обладнані електронними системами охолодження, які не дадуть перегрітись їм у гарячу погоду чи після довготривалої роботи. Всі особливості пристроїв залежать від конкретного приміщення та від поставлених до системи вимог. При вмілому застосуванні можна побудувати систему відеонагляду під будь який випадок.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 27-02-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як вибрати камеру відеоспостереження?
Як вибрати камеру відеоспостереження?

Відеоспостереження сьогодні дуже популярне та застосовується повсюдно, оскільки відмінно справляється з функцією гарантування безпеки. Саме...

Технології бездротових систем відеоспостереження
Технології бездротових систем відеоспостереження

Говорячи про переваги систем відеоспостереження, хочеться особливо сказати, що першою та основною перевагою є відсутність усіх цих дротів....

Як встановити камеру відеоспостереження?
Як встановити камеру відеоспостереження?

У даній статті ми розповімо вам про відеоспостереження і його етапах установки. Якщо Вам необхідно встановити камеру відеоспостереження, слід...

Всі статті