+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як зробити підключення телефонії в багатоквартирних будинках?

Як зробити підключення телефонії в багатоквартирних будинках?

Необхідність телефонізації багатоквартирних будинків ні у кого не викликає сумнівів – це норма сучасного життя. І завдання це актуальна: по-перше, далеко не у всіх будинках наших міст є ця комунікаційна лінія, по-друге, намітився масовий перехід на цифровий зв'язок. Так що давайте розглянемо, якими особливостями супроводжується монтаж телефонних мереж багатоквартирних будинків – ось 5 моментів, на які потрібно звернути увагу, перед тим як зробити підключення телефонії в багатоквартирних будинках.

Інсталяція телефонних мереж

Прокладання кабелю в сучасних умовах доцільно проводити тільки при комплексній реалізації проекту, коли в будівлі комунікаційні лінії організовуються з нуля. Адже в цьому випадку за допомогою аналогової лінії може бути здійснена не тільки інсталяція телефонних мереж, а й організація систем пожежної безпеки, відеоспостереження, сигналізації.

При бажанні замовника, можна організувати перехід будинку з аналогового зв'язку на цифрову, та підключати нових абонентів вже за допомогою IP-телефонії. Для цього досить підключити до стандартної АТС VoIP шлюзи та грамотно їх налаштувати.

Для грамотної інсталяції систем телефонного зв'язку потрібен широкий інтернет-канал, з яким навіть у пікові моменти будуть обслуговуватися всі абоненти. Швидкість повинна бути такою, щоб навіть в тих випадках, коли відразу всі абоненти захочуть з кимось поспілкуватися, мережа була забита максимум на 30-40%.

Сучасний цифровий зв'язок

Дуже важливо забезпечити захищеність IP-телефонії, убезпечивши сервер від атак зловмисників. Так що вам, як професіоналам, потрібно буде не тільки забезпечити налаштування АТС, або VoIP-шлюзів, а й впровадити політики шифрування сигналу. До речі, інсталяція систем телефонного зв'язку повинна бути реалізована таким чином, щоб абоненти будинки були об'єднані в локальну подсеть та з'єднувалися з наступним вузлом по магістральному каналу – завдяки цьому управління системою зв'язку буде централізованим.

IP-телефон

І, нарешті, потрібно реалізувати бажання кожного конкретного абонента: комусь може знадобитися функція антіопределенія, хтось захоче собі «красивий» номер, хтось – підключення відразу декількох стаціонарних IP-апаратів. Як висококласні фахівці, ви повинні будете з розумінням поставитися до вимог кожного клієнта і, по можливості, втілити їх в життя в рамках реалізації проекту.

Підключення телефонії – найактуальніша задача, це послуга, яку замовляють зараз та будуть вибирати через 5, 10, 20 років, тому в даному напрямі необхідно розвиватися.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 21-01-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Правильний вибір АТС для середнього та малого бізнесу
Правильний вибір АТС для середнього та малого бізнесу

При наявності не великого капіталу люди часто задаються питанням, як зробити правильний вибір АТС для середнього та малого бізнесу? При виборі...

Система телефонізації: прокладання комунікаційної лінії
Система телефонізації: прокладання комунікаційної лінії

Музею просто необхідна система телефонізації – це факт: за допомогою голосового спілкування можна домовитися про проведення екскурсій,...

Різновиди телефонії: аналоговий та цифровий зв'язок
Різновиди телефонії: аналоговий та цифровий зв'язок

На сьогоднішній день існують два основні різновиди телефонії: аналоговий та цифровий зв'язок. Розподіл відбувається на станції, за типом...

Всі статті