+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як зробити монтаж телефонних мереж у житловому будинку?

Як зробити монтаж телефонних мереж у житловому будинку?

Навіть з розвитком мобільних технологій стаціонарний телефон не втрачає своєї актуальності – він все так само необхідний людям, особливо проживають не в квартирах, а в приватних будинках. Зрозуміло чому – ця комунікаційна лінія дає сім'ям можливість завжди бути на зв'язку.

Інсталяція телефонних мереж в рамках окремих будинків та цілих селищ є однією з найактуальніших завдань. Як ви розумієте, далеко не всі подібні об'єкти приватного сектора підключені до даної комунікаційної лінії. Значить, наш з вами обов'язок – телефонізувати приватний сектор, причому зробити це відповідно до сучасних норм. Тому давайте звернемо увагу на ті нюанси, з якими варто рахуватися в будь-якому разі та відповімо на питання, як зробити монтаж телефонних мереж у житловому будинку?

Телефонізація приватного сектору

Вибираємо між цифрової та аналогової зв'язком – тут все залежить від масштабів оснащується об'єкта. Так, якщо йде робота з окремим приватним будинком, за часом та грошам зручніше організовувати бездротову телефонію. Якщо ж потрібно оснастити ціле селище, інсталяція телефонного зв'язку аналогового типу теж прийнятна. За допомогою кабелю можна буде організувати доступ в Інтернет та підключити комплекси охоронної сигналізації, а також пожежної та газової безпеки.

Яка б лінія не була обрана в підсумку, цифрова чи аналогова, в будь-якому випадку потрібно буде подбати про її безпеку. У випадку з кабелем все зрозуміло: необхідно провести прихований монтаж, захистити його від зовнішніх впливів, встановити пристрої від прослуховування. Але і надійність бездротового телефонії теж потрібно продумати: важливо убезпечити головний сервер від атак зловмисників і вірусних програм. У випадку з підключенням декількох будинків, або селища провести грамотну настройку підмережі, задати параметри VoIP шлюзів (якщо використовується ця технологія), забезпечити таку широту каналу, яка дозволить одночасно розмовляти одразу всім абонентам.

VoIP шлюз

Також інсталяція систем телефонного зв'язку повинна передбачати можливість завдання «красивих» та/або коротких номерів. По-перше, ця опція буде додатковою мотивацією до установки комунікаційної лінії, по-друге, з нею для дзвінка на обслуговується об'єкт не потрібно буде набирати безліч цифр.

Можна не сумніватися в тому, що інсталяція телефонних мереж в рамках приватного сектора залишиться актуальним завданням – впевнені, ця послуга буде популярною та через пару десятиліть, тому профі повинні знати про неї все.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 21-01-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як організувати колл центр для інтернет-магазину?
Як організувати колл центр для інтернет-магазину?

Для організації якісної роботи інтернет-магазину необхідна якісна багатоканальна телефонія. Сучасний, надійний, зручний та недорогий...

Як організувати IP-телефонію в офісі?
Як організувати IP-телефонію в офісі?

У разі якщо співробітникам підприємства необхідно часто користуватися міжміським та міжнародним зв'язком, доцільно провести впровадження в...

Організація телефонного зв'язку в магазині: процес установи
Організація телефонного зв'язку в магазині: процес установи

Погодьтеся, успішний магазин з постійною клієнтурою просто неможливо уявити без зв'язку: саме по телефону його співробітники спілкуються із...

Всі статті