+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як влаштована система телефонного зв'язку на складі?

Як влаштована система телефонного зв'язку на складі?

Ви можете уявити собі, щоб на складі не було телефону, щоб комірник не міг нікому подзвонити? Ми ні, адже без такої комунікаційної лінії навіть найпростіший складський комплекс не зможе працювати.

Голосовий зв'язок дозволяє проводити процеси відвантаження-розвантаження, контролювати рух товарів, з нею працівники подібних об'єктів зможуть спілкуватися як між собою, так і іншими підрозділами підприємства, з постачальниками, партнерами та клієнтами.

Тому давайте без довгих передмов подивимося, як влаштована система телефонного зв'язку на складі? Як повинна виконуватися професійна інсталяція телефонних мереж? Які моменти при цьому враховувати та які особливості необхідно обов'язково брати до уваги?

Безпровідний зв'язок

Сьогодні потрібно організовувати безпровідний зв'язок, тобто впроваджувати IP-телефонію з усіма її перевагами у вигляді легкості, швидкості та економічності розгортки, нових можливостей і функцій. Але в тому випадку, коли оснащуються вже експлуатувалися в якості складів приміщення, необхідно врахувати, що на території 81% з них вже розгорнуто СКС, до складу якої входить та телефонна мережа. Тому, впроваджуючи безпровідні комунікації, потрібно інтегрувати їх з уже існуючим кабельним комплексом.

Інсталяція телефонної мережі

Більш того, інсталяція телефоноої мережі цифрового типу може мати на увазі переорієнтацію аналогових ліній. Прокладені кабельні комунікації можна легко використовувати для організації відеоспостереження або комплексу пожежної безпеки. Цей варіант буде найбільш економічним – це той випадок, коли кошти замовника таі час професіоналів витрачаються мінімально.

Телефон

Якщо ж складський комплекс оснащується в перший раз, і монтаж телефонних мереж здійснюється з нуля, життєво важливо максимально автоматизувати господарство. Голосовий зв'язок завжди повинен бути одним з багатьох інструментів, грамотно поєднується з виходом в інтернет, комплексом пожежної та охоронної безпеки. При цьому дрібниць бути не повинно: важлива не тільки ширина каналу, по якому здійснюється з'єднання між складом та комунікаційної магістраллю компанії. Своє значення відіграє навіть кількість телефонів, встановлених на такому об'єкті. Зазвичай стаціонарні апарати монтують стільки, скільки є обладнаних робочих місць.

Професійна інсталяція телефонної мережі складських приміщень не втрачає своєї актуальності, адже подібна послуга потрібна всім більш-менш великим виробничим підприємствам – так що будьте впевнені, це перспективний напрям, в якому стоїть розвиватися.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 21-01-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як організувати колл центр для інтернет-магазину?
Як організувати колл центр для інтернет-магазину?

Для організації якісної роботи інтернет-магазину необхідна якісна багатоканальна телефонія. Сучасний, надійний, зручний та недорогий...

Цифровий телефонний зв'язок у котеджних містечках: типи зв'язку
Цифровий телефонний зв'язок у котеджних містечках: типи зв'язку

Перед тим, як в котеджне селище будуть заселятися мешканці, необхідно забезпечити їм належний рівень зручності. Ми говоримо про...

Автоматична телефонна станція: склад та можливості
Автоматична телефонна станція: склад та можливості

Ви вирішили налагодити на вашому підприємстві якісні комунікації між працівниками за допомогою системи телефонного зв’язку на базі міні-АТС,...

Всі статті