+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Як провести комунікаційні лінії в приміщенні?

Як провести комунікаційні лінії в приміщенні?

Говорячи про сучасні комунікації, фахівці чудово розуміють, що об'єкти всіх секторів, муніципального, житлового, комерційного, виробничого, необхідно телефонізувати. Розвиваються технології, але один з найстаріших способів зв'язку не втрачає своїх позицій. Інсталяція систем телефонного зв'язку та сьогодні залишається актуальною, більш того, вона навіть необхідна.

І нам з Вами, як професіоналам, необхідно знати особливості проектування та монтажу цих комунікаційних ліній в кожній зі сфер людської діяльності. У цій статті міститься відповідь на питання, як провести комунікаційні лінії в приміщенні?

Монтаж комунікаційних ліній

Почнемо з житлового сектора, тобто з багатоквартирних та приватних будинків, з котеджних та дачних селищ. В цьому випадку інсталяція телефонних мереж стає невід'ємним етапом організації мережі, що дає людям сучасний рівень комфорту. У ситуації з об'єктами житлового сектора зазвичай прокладають кабельні лінії (зважаючи на їх повсюдною поширеності). Але ми рекомендуємо професіоналам подбати про майбутнє оснащується об'єкту та у випадку з дачними, або котеджними селищами обговорити з замовником питання радіо- та IP-телефонізації.

Переходимо до муніципального сектору та його установам, роботу яких неможливо уявити без постійного спілкування та комунікацій. І в цьому випадку інсталяція систем телефонного зв'язку на базі кабельної мережі продовжує залишатися актуальною через те, що всі державні об'єкти не можуть відразу перейти на цифровий зв'язок. IP-телефонія – це добре, та її варто впроваджувати, але поки тільки в комплексі з аналогової прийомо-передачею.

Телефонні мережі

Актуальність проводового зв'язку висока на великих промислових об'єктах: на заводах та фабриках прокладені сотні та тисячі метрів кабелів, тому повністю відмовитися від них зараз було б просто нераціонально. До того ж, в цьому секторі величезна увага приділяється питанню надійності зв'язку. Тому в рамках мереж заводів та фабрик ми рекомендуємо створити своєрідний тандем, в якому аналогова телефонія буде базою, а цифрова – підстрахуванням та мобільним варіантом.

Комерційний сектор є пристосовується та швидко реагує на технічний прогрес. У його рамках найдоцільніше запроваджувати цифровий зв'язок: для щойно утворених компаній та підприємств вона буде ідеальним варіантом. Готелі та ТРЦ також можуть без проблем перейти на IP-телефонію та її свободою та мобільністю. Звичайно, вже проведені аналогові лінії не варто прибирати, але у випадку з комерційним сектором саме вони повинні бути запасним варіантом.

І, наостанок, загальне правило: інсталяція телефонних мереж на базі безпровідних технологій завжди буде актуальною, як у випадку з оснащенням нового об'єкта, або прокладкою комунікацій з нуля, так і при інтеграції цифрової лінії із вже існуючої та розвиненою мережею.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 21-01-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Засоби та системи телефонного зв'язку на заводах та фабриках
Засоби та системи телефонного зв'язку на заводах та фабриках

Крупний промисловий об'єкт просто неможливо уявити без комплексної та чітко налагодженої системи комунікацій. Тому телефонізація є обов'язковою...

Як кріпитися розподільна коробка з плинтом?
Як кріпитися розподільна коробка з плинтом?

Як відомо, для інсталяції систем телефонного зв'язку будь-якої складності необхідна розподільна коробка з плинтов. Зрозуміло чому – дані...

Переваги IP-телефонії в аптеці
Переваги IP-телефонії в аптеці

Телефон в аптеці рідко коли замовкає. Практично всі аптечні пункти сьогодні надають послуги з консультації та прийому замовлень на ліки по...

Всі статті