+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Забезпечення телефонним зв'язком бізнес-центру

Забезпечення телефонним зв'язком бізнес-центру

Погодьтеся, складно уявити ситуацію, коли бізнес-центр, в якому проводяться важливі конференції і укладаються серйозні договори, не буде мати телефонної мережі. Забезпечення телефонним зв'язком бізнес-центру, так само як і інтернетизація, є життєво важливим процесом. Проектуючи і реалізуючи системи зв'язку бізнес-центру, професіонали просто не мають права не приділяти уваги цій комунікаційної лінії.

Тому давайте звернемо найпильнішу увагу на ті моменти, за якими має здійснюватися розробка та інсталяція систем телефонного зв'язку БЦ.

Інсталяція телефонного зв'язку

Відразу ж потрібно визначитися з типом зв'язку, тобто вибрати цифрову, аналогову, або комбіновану телефонізацію. Якщо бізнес-центр зводиться з нуля, доцільніше реалізовувати IP, або SIP, тобто безпровідну телефонію – це вигідніше за часом та по грошах. Однак в умовах російського будівництва 58% БЦ базуються на території вже експлуатувалися об'єктів з уже прокладеними кабельними лініями. У таких випадках інсталяція телефонних мереж повинна бути комбінованою, тобто поєднувати в собі як аналогові, так і цифрові канали.

Слід розуміти, що будь-який бізнес-центр складається з декількох функціональних об'єктів: конференц-залів, кабінетів, кімнат для переговорів. Для кожного такого окремого за своїм функціоналом приміщення необхідно виділити окремий канал зв'язку, захищений від прослуховування. І у випадку з кожним об'єктом БЦ забезпечення телефонним зв'язком повинно передбачати встановлення потрібної клієнту кількості стаціонарних апаратів.

Телефон в офісі

Також важливо організувати прямий зв'язок з містом, тобто загальну лінію – зробити це можна без проблем, як засобами цифровий, так і методами аналогової телефонії. Але в цьому випадку важливо встановити стаціонарні апарати в загальнодоступних місцях, щоб відвідувач бізнес-центру міг у будь-який момент зняти трубку та здійснити дзвінок. Природно, естетичність монтажу в цьому випадку також грає важливу роль – ті ж кабельні лінії повинні прокладатися приховано, а встановлені апарати просто зобов'язані підкреслювати то солідне враження, яке справляє інтер'єр БЦ.

Так інсталяція телефонних мереж проходить в загальному випадку, але при роботі в конкретному бізнес центрі можуть виникати додаткові умови та особливості, найчастіше пов'язані з бажаннями замовника. Звичайно, з ними треба рахуватися, по можливості вносячи у проект, або ж доступно пояснюючи нераціональність їх реалізації.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 21-01-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
GSM мережа та можливості GSM систем зв'язку
GSM мережа та можливості GSM систем зв'язку

GSM (Global System for Mobile Communications) – глобальна система зв'язку з рухомими об'єктами) технологія зародилася в надрах компанії Group...

Організація послуг зв'язку в колл-центрі
Організація послуг зв'язку в колл-центрі

Організація телефонії та послуг зв'язку в колл-центрі базується на кількох принципах, які виходять з головних функцій та особливостей цієї...

Види АТС та області їх застосування
Види АТС та області їх застосування

У наш час перед керівником підприємства з'являється завдання вибору, або удосконалення АТС фірми, що дозволяє побудувати телефонну систему,...

Всі статті