+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Система телефонізації: прокладання комунікаційної лінії

Система телефонізації: прокладання комунікаційної лінії

Музею просто необхідна система телефонізації – це факт: за допомогою голосового спілкування можна домовитися про проведення екскурсій, проконсультувати відвідувача, зробити замовлення потрібної техніки або витратних матеріалів. Саме тому інсталяція систем телефонного зв'язку в рамках музею повинна бути проведена в обов'язковому порядку та на професійному рівні. Так що давайте розглянемо питання, що мають ключове значення при прокладанні комунікаційної лінії для голосового спілкування.

Прокладання комунікаційної лінії

Коли вибирати «аналог»: якщо телефонізація здійснюється на одному з етапів будівництва музею, цілком можна вибрати провідне з'єднання. У цьому випадку одночасно буде прокладатися телефонна та інтернет-лінія, організовуватися комплекси відеоспостереження, пожежної та газової безпеки. Тим більше що після, за допомогою VoIP-технологій, можна буде перевести аналогову зв'язок у Всесвітню Павутину.

Коли обирати «цифру»: коли об'єктом є будівля, що представляє архітектурну, культурну, історичну цінність, в якому недавно вирішили організовувати музей або з якихось причин ще не провели телефонний зв'язок. В цьому випадку кращою буде інсталяція телефонних мереж по бездротових технологій. Потрібно буде встановити IP-АТС та стаціонарні апарати, налаштувати їх, підключити до сервера, забезпечити вихід останнього в Інтернет.

IP-АТС

Як проводити монтаж: у випадку з аналогової зв'язком просто необхідно забезпечити приховану прокладку кабелю – по-перше, в музеї важлива естетичність, по-друге, потрібно, щоб лінія була захищена від зовнішніх впливів. У ситуації з безпровідним зв'язком необхідно, щоб прокладання телефонних мереж проходило таким чином, щоб сервер, IP-АТС і самі стаціонарні апарати не було видно неозброєним оком, щоб доступ до них був тільки у авторизованого персоналу.

Як захистити лінію: при прихованому монтажі в рази зменшується ймовірність фізичного ушкодження комунікаційної лінії. Але також важливо убезпечити її від прослуховування – для цього необхідно встановити спеціальні шифратори сигналу. У випадку ж з впровадженням безпровідних технологій в першу чергу потрібно захистити лінію від хакерських та вірусних атак.

При такому підході до інсталяції, система телефонізації дозволить співробітникам музею завжди бути на зв'язку. А організована комунікаційна лінія буде надійною, захищеною, орієнтованої на майбутнє.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 21-01-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як правильно прокласти телефонний кабель у приватному будинку?
Як правильно прокласти телефонний кабель у приватному будинку?

Телефонізація приватного сектору в містах триває. Навіть незважаючи на те, що на дворі 21 століття, стаціонарний телефон сьогодні є далеко не...

Сфери застосування телефонних систем
Сфери застосування телефонних систем

Основна сфера, де знаходить застосування телефонний дріт, звичайно ж, є телефонізація різних об'єктів: побутових, громадських, муніципальних,...

Типи пристроїв для передачі даних і цифрові канали
Типи пристроїв для передачі даних і цифрові канали

Цифрова телефонія є особливим типом комутації, яка суттєво відрізняється від аналогового варіанту. Довгий час саме аналогова комутація була...

Всі статті