+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Інструкція по установці електромеханічного замку

Інструкція по установці електромеханічного замку

Сама назва «електромеханічний» говорить про те, що даний вид замків чимось відрізняється від звичайних механічних замків, а значить та його установка так само може бути дещо іншою. Отже, з'ясуємо, в чому відмінність, які бувають електромеханічні замки і як їх встановлюють..

Відмінність електромеханічного замку полягає у тому, що звичайний замок сполучений з пристроєм, що призводить його у дію за допомогою електричної енергії. Електромеханічні замки за методом установки бувають врізні та накладні. А також діляться за принципом роботи на: моторні та соленоїдні. Застосовуються в комплексній системі з різними системами контролю доступу: зчитувачами, домофонами, кодовими панелями та тому подібним обладнанням.

Комплектація електромеханічного замку

При установці замків цього типу, необхідно враховувати ряд факторів: місце розташування замку (поза приміщенням або в ньому), двері лівостороння або правостороння, куди вона відкривається (назовні або всередину), частота прохідності через двері.

Сам замок має в своєму складі наступні елементи:

  • накладку, яка встановлюється на дверну коробку;
  • язичок взводу механізму;
  • замикаючий ригель;
  • личину для відкриття замку ключем;
  • кнопку розблокування замку для виходу.

Електромеханічний замок: інструкція по установці

Інструкція по установці електромеханічного замку досить проста, тому в даній статті ми розглянемо класичний приклад установки, але варто пам'ятати, що у кожної моделі замків можуть бути свої особливості.

Електромеханічний замок

Встановлення замку виконується аналогічно установці звичайного механічного замку. Починається вона з розмітки місця установки. Встановлювати електромеханічні замки бажано на металеві двері або хвіртку. На конструкцію накладають замок та ставлять позначки місць розташування отворів кріплення. Це робиться з урахуванням розташування відповідної частини на рамі.

Потім висвердлюють отвори, у них нарізається різьба, відповідна кріпильних гвинтів. Для отворів під личину потрібно висвердлити його контури свердлом, а потім обробити шарошкой або круглим напилком. Монтаж самого замку займає від півгодини до двох. Набагато більший час витрачається на прокладку проводу, підвідного до замку 12В.

Врізні електромеханічні замки встановлюються дещо складніше, ніж накладні, але теж – немає нічого позамежного. При розмітці та монтажі важливо звертати пильну увагу на величину зазору між торцевою частиною двері, в яку врізають замок та рамою з відповідною частиною. Цей зазор повинен складати від 5мм та більше.

Монтаж відповідь частини виробляють з урахуванням особливостей конструкції рами. Іноді відповідну частину потрібно посилити, підкладаючи під неї металеві пластини, іноді вона вирізається у рамі за допомогою дрилі та «болгарки». Електромеханічний замок вимагає напруги 12В тільки для віддаленого управління. При відключенні електроенергії його можна відкрити кнопкою або ключем.

Загалом, як ми бачимо, монтаж електромеханічного замку досить простий та не вимагає якихось особливо складних спеціальних навичок та інструментів.

Назад в: Контроль доступу, Безпека 13-05-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Навіщо використовують біометричний контроль доступу?
Навіщо використовують біометричний контроль доступу?

Характеристики та переваги біометричного контролю доступу важко переоцінити, оскільки ця система забезпечує значне розширення можливостей у...

Електромеханічний накладний замок: переваги вибору
Електромеханічний накладний замок: переваги вибору

У процесі еволюції пристроїв, основною функцією яких є забезпечення безпеки приміщення та контроль – обмеження доступу, в даний час головним...

Застосування та експлуатація домофону
Застосування та експлуатація домофону

Безпека життя людей, збереження їх житла на даний час є одним з найбільш важливих питань. Зробити життя безпечніше – одне із завдань, яке...

Всі статті