+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Огляд технологій камери AUTODOME starlight HD7000

Огляд технологій камери AUTODOME starlight HD7000

AUTODOME starlight HD 7000 – PTZ камера нового покоління. Головною особливістю пристрою є висока якість передачі зображення при мінімальному рівні освітленості. Камера забезпечує надійне цілодобове відеоспостереження в HD якості та призначена для охорони об'єктів будь-якої складності. Пропонуємо Вам детальніше ознайомитися з інтелектуальними технологіями камери AUTODOME starlight HD7000.

Технологія Starlight

Висока чутливість камери дуже ефективна при низькому освітленні. При такому освітленні, камера буде автоматично переключаться з кольорового режиму у монохромний, що відбувається шляхом відключення ІЧ-фільтра. Автоматичний контроль швидкості затвора використовується у повній темряві, це дозволяє збільшити чутливість камери більш ніж у 50 разів.

Стабілізація зображення

У зв'язку з тим, що у всіх PTZ камерах модернізуються можливості оптичного зуму, стабілізація зображення є особливим чинником, який сприяє усуненню руху через нестійкість кронштейнів для камер. Навіть незначне переміщення кронштейна може зрушити зону спостереження на достатньо велику відстань при максимальному збільшенні. Це може зробити зображення розмитим. Завдяки вбудованому алгоритму стабілізації відеозображення, камера фіксує картинку навіть за умов тривалої тряски. В такому випадку камера динамічно коригує відео по вертикалі та горизонталі. У підсумку досягається стабільна чіткість зображення та зона огляду.

Функція «Анти-туман»

Даний режим забезпечує роботу в туманну погоду, або в умовах низького контрасту. «Анти-туман» можна налаштувати на автоматичне включення. При виявленні системою ознак туману та відповідне освітлення після розсіювання – камера автоматично відключає цей режим.

PTZ камера AUTODOME Starlight HD 7000

Інтелектуальні функції

За допомогою вбудованої системи аналізу відео (IVA) камера розвиває концепцію вдосконалення інтелектуальних функцій Intelligence at the Edge. IVA являє собою сучасну технологію інтелектуального аналізу потоку відео та точно розпізнає динамічні об'єкти з мінімальним коефіцієнтом хибних тривог. IVA підтримує функцію підрахунку кількості людей BEV, а також допомоги Self-Calibration - модернізована самокалібрування. Регульовані фільтри розпізнавання збільшують надійність та спрощують роботу оператора.

Інтелектуальне відстеження

За допомогою вбудованої технології Bosch Intelligent Video Analysis (IVA) IP-камера здатна цілодобово стежити за кожним окремим суб'єктом чи об'єктом. При виявленні в нерухомому положенні активується функція Intelligent Tracking. Вона самостійно регулює механізми панорамування, збільшення та нахилу камери для утримання обраного об'єкта в кадрі. Покращена функція стеження заснована на точних алгоритмах виявлення потоків, які з легкістю ідентифікують динамічні об'єкти навіть на рухливих сценах.

Модернізоване маскування

Камера AUTODOME starlight HD 7000 підтримує маскування до 24 різних секторів зображення з гнучким налаштуванням, 8 з яких можуть бути відображені на одній сцені. При масштабуванні зображення – розмір кожного конфіденційного сектора швидко та плавно змінюється, залишаючи в більшості випадків конфіденційність маскованого об'єкту.

Вдосконалене реагування на тривогу

IP-камера обладнана функцією вдосконаленої обробки тривожних сигналів, складні алгоритми якої, базовані на правилах, визначають способи регулювання тривогами. У простому вигляді регулює, які входи будуть активувати ті чи інші виходи. Також входи та виходи можна об'єднати з попередньо визначеними, або зазначеними користувачем командами для організації розширених функцій камери.

Технологія обробки зображень на базі вмісту

Технологія оброблення зображень на базі вмісту (C-BIT) використовується для максимального поліпшення якості зображення в різних умовах освітленості та визначення областей, які вимагають розширеної обробки. Інтелектуальна система аналізує сцену та дає зворотний зв'язок для перебудови обробки зображення. Це дозволить поліпшити деталізацію необхідних областей та збільшити продуктивність.

Інтелектуальне динамічне шумозаглушення (iDNR)

iDNR зменшує вимоги до ширини смуги пропускання та загального обсягу сховища. iDNR камери постійно аналізує вміст сцени та апаратно знижує рівень шуму. Зменшення шуму у поєднанні з ефективною технологією стиснення відео потоку H.264 гарантують високу чіткість зображення, одночасно забезпечуючи низькі вимоги до пропускної здатності каналу та економію ресурсів сховища до 30 %.

Віртуальне маскування

Камера обладнана функцією віртуального маскування, яка дозволяє користувачам гнучко налаштовувати маскування тих областей сцени, у яких немає інтересу при аналізі потоків для запуску інтелектуального стеження Intelligent Tracking. Тому, користувач зможе маскувати фонові руху, наприклад, на сцені з пульсуючим освітленням приміщення, дорогами з інтенсивним рухом, рухомими деревами, для функції IVA, або стеження, не виключаючи такі об'єкти з відео.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 03-09-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як зробити підключення відеоспостереження до комп'ютера?
Як зробити підключення відеоспостереження до комп'ютера?

Сьогодні, повсюдно використовуються системи відеоспостереження практично на всіх об'єктах, наприклад, таких як магазини, склади, будинки та...

Як вибрати ІЧ прожектор для відеоспостереження?
Як вибрати ІЧ прожектор для відеоспостереження?

Інфрачервоні (ІЧ) прожектори можуть класифікуватися за різноманітними ознаками. Такими можуть бути розмір, дальність дії освітлення, спосіб...

Як підключити камеру спостереження?
Як підключити камеру спостереження?

Для того, щоб домогтися максимальної продуктивної та ефективної працездатності систем відеоспостереження потрібно точно знати які саме камери...

Всі статті