+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Інтерком-термінали Commend – які переваги?

Інтерком-термінали Commend – які переваги?

Інтерком-термінали – це інноваційні технічні рішення для забезпечення якісного переговорного зв'язку та контролю безпеки в будь-яких місцях, де це необхідно: в торгових центрах, магазинах, складських та офісних приміщеннях, в житлових будинках або в небезпечних промислових зонах.

Основні функції інтерком-систем і терміналів Commend – це дистанційний відеоконтроль і моніторинг ситуації всередині або поза приміщенням, аварійне оповіщення та екстрена зв'язок зі службами порятунку.

Термінали забезпечують безперервне цілодобове з'єднання з сервером, автоперевірку функцій, самодіагностику мікрофона, камери, лінії, цілісності корпусу. Це можливо за рахунок єдиної системи управління опціями терміналу. Система дозволяє вести локалізацію точного місцезнаходження терміналу на пульті диспетчера і програмувати сценарії реагування для різних ситуацій. Все це, дає можливість вибору актуальних технічних рішень.

Види інтерком-терміналів та їх призначення

Настінні термінали для усередині корпоративної зв'язку та організації системи «розумного будинку»: мають функції виклику екстреної допомоги, сигналізацію, контроль замків, керують електрообладнанням.

Інтерком-термінали Commend

Антивандальна інтерком зв'язок: система візуалізації, контролю доступу та сигналізації на вулицях міста, в метро, на парковках, вокзалах і так далі.

Спеціальні термінали для підприємств, в'язниць, вибухонебезпечних об'єктів і так далі. Мають кнопку тривоги, датчики руху, якісну відеозв'язок. А також настільні термінали для забезпечення Hands-Free зв'язку.

Популярні моделі та новинки

Настінний інтерком-термінал WS 200P CM є однією з найпопулярніших моделей від Commend. Являє собою багатофункціональний термінал, який володіє необхідним базовим комплектом для повноцінного використання, як на підприємствах, так і в побуті.

Одна з найбільш зручних моделей – EE 320A. Оснащена інтегрованої телефонною трубкою, має опцію гучного голосового зв'язку Hands-Free, 6-символьний монохромний дисплей. Може випускатися в яскравому кольоровому рішенні для позначення терміналу екстреного виклику.

Для вибухонебезпечних зон і приміщень з високою температурною активністю компанія Commend пропонує спеціалізовані термінали з вибухозахистом IIC, в яких передбачено кілька моделей з різним функціоналом для організації зв'язку в небезпечних зонах.

Варто також зазначити, що побудова надійної і безперебійної інтерком-зв'язку неможливо без спеціального виділеного сервера, що підтримує найсучасніші інтерфейси. Для цієї задачі спеціально використовується сервер IS 300, який, у свою чергу, є основою побудови і забезпечення інтерком-зв'язку в будь-якій екстреній ситуації.

Чому інтерком-термінали Commend?

Інноваційні технічні рішення компанії Commend – це ідеальне співвідношення ефективності, стійкості та якості зв'язку. Виробник інтегрує новітні комунікаційні технології для забезпечення максимальної безпеки на об'єктах будь-якої складності. Завдяки функціям моніторингу ситуації, інформативним інтерфейсам і високоміцним корпусів, інтерком-термінали виробника не мають аналогів і користуються широкою популярністю у всьому світі.

Назад в: Контроль доступу, Безпека 20-02-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Що таке аудіодомофон?
Що таке аудіодомофон?

Аудіодомофони набули широкого поширення серед населення ще у 90-і роки, у часи, коли забезпечення безпеки та захисту осель та офісів стало...

Контроль доступу та облік робочого часу співробітників
Контроль доступу та облік робочого часу співробітників

Коли керівництвом приймається рішення про впровадження системи управління та контролю доступу в офісі або на виробничому підприємстві, воно...

Пристрій домофона та його елементи
Пристрій домофона та його елементи

Особиста безпека громадян, їх житла та іншого майна у всі часи був одним з найактуальніших питань. Не виняток і наш час. Раніше...

Всі статті