+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як зробити підключення IP-телефонії до комп'ютеру?

Як зробити підключення IP-телефонії до комп'ютеру?

Загалом-то, вже не секрет, що просто говорити по телефону це і незручно і досить дорого. Особливо якщо доводиться вести розмову зі співрозмовником який живе закордоном. В такому випадку, пара хвилин обходиться в сотню-другу гривень, а то й більше. Тому й розмова коротка: як справи, як здоров'я, як робота, у мене все відмінно.

Куди приємніше співрозмовника не тільки чути, але й бачити. У столітті сучасних технологій такий струмочок зв'язку спорудити дуже просто. Для цього існують різні програми, наприклад, всесвітньо відома Skype. Крім того, додатково до комп'ютера необхідна гарнітура з мікрофоном та веб-камера.

Підключення IP-телефонії до комп'ютеру

Як зробити підключення IP-телефонії до комп'ютеру? Принцип наступний. Ви встановлюєте програму, реєструєтеся в системі, вам присвоюються ідентифікаційні дані, за якими вас будуть знаходити в мережі. Тепер, якщо ви в Інтернеті іта програма включена, то ви доступні для спілкування. Якщо вас викликають до розмови, прозвучить аудіосигнал та на екрані з'явиться відповідне повідомлення. Таким же чином та ви можете знайти потрібну людину, якщо тільки в нього на комп'ютері так само встановлений Skype. 

Однак навіть якщо у людини взагалі відсутній комп'ютер, але існує телефон, є можливість дозвону з комп'ютера на цей самий телефон. Таким способом, людина може навіть та не зрозуміти, що ви користуєтеся не зовсім традиційним зв'язком.

Здвінки по Skype

У першому випадку, коли є підключення IP-телефонії між двома комп'ютерами, вартість розмови обмежується тільки трафіком. Якщо тариф безлімітний, вважайте, що ви можете говорити практично цілодобово. А ось при додзвоні з комп'ютера на телефон, це дорожче, але за вартістю все одно дешевше, ніж з телефону на телефон.

Зрозуміло, чим краще з'єднання з Інтернет, тим якісніше та зв'язок. У випадку низької швидкості передачі інформації, швидше за все ви помітите деякі відставання та завмирання в аудіо і тим більше в відеопотоці. Однак, при виділеній лінії, хорошому провайдеру, та відмінному комп'ютеру, ви будете задоволені налагодженою системою IP-телефонії.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 26-04-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Організація телефонного зв'язку в магазині: процес установи
Організація телефонного зв'язку в магазині: процес установи

Погодьтеся, успішний магазин з постійною клієнтурою просто неможливо уявити без зв'язку: саме по телефону його співробітники спілкуються із...

Віртуальні АТС: необмежені можливості
Віртуальні АТС: необмежені можливості

Сучасні технології та розвиток ІР-телефонії дозволяють використовувати сервіси, що можуть обходити всі обмеження стаціонарних АТС, цим самим...

Правильний вибір АТС для середнього та малого бізнесу
Правильний вибір АТС для середнього та малого бізнесу

При наявності не великого капіталу люди часто задаються питанням, як зробити правильний вибір АТС для середнього та малого бізнесу? При виборі...

Всі статті