+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

IPTV та його переваги

IPTV та його переваги

IPTV – нова технологія цифрового телебачення, яка поширюється у мережах передачі даних по IP протоколу. Така технологія дозволяє кінцевому користувачеві переглядати зображення високої чіткості. Технологія має ряд переваг, але на даний момент не достатньо розвинена в Україні. Тільки устатоковані бізнес компанії можуть дозволити собі надавати дану послугу. У цій статті ми поговоримо про IPTV та його переваги.

Особливості та переваги технології

IPTV – це напівзакрита комп'ютерна мережа, в якій можуть отримувати послуги з трансляції тільки абоненти. Дана технологія обрамлена декількома факторами, такими як фізична прив'язка до будинків та пристроям клієнтів, а також місцевою політикою конфіденційності та авторського права. Головною перевагою даної технології, можна відзначити надання додаткових можливостей, поряд зі стандартним мовленням телеканалів.

Як устаткування для відтворення трансляції, можна використовувати стаціонарний комп'ютер або спеціальні ТБ приставки, різноманітні медіа-плеєри, телевізори з підтримкою технології «Smart TV» або ж мобільні пристрої. Для відтворення може бути використано спеціалізоване програмне забезпечення або інтегрований Інтернет браузер.

Базові послуги з трансляції каналів не обмежують весь потенціал технології. За допомогою неї, кінцевому користувачеві доступні такі сервіси як: Video Telephony, Voting, Information Portals, Web, Games, MOD KOD. Також, IPTV дозволяє використовувати декілька аудіо потоків для одного відеоряду, наприклад зміна мов. До того ж, технологія передбачає використання звуку підвищеної якості HD або 5.1. Під час трансляції, користувачеві доступно кілька інтерактивних можливостей, наприклад: телепрограма, довідка по фільму, відгуки.

Трансляція відеопотоку

Переваг технологія надає достатньо багато. Але найголовніше – це відмінна якість передачі трансляції. У майбутньому, технологія повинна розвиватися надавати ще більше інтерактивних можливостей. На даний момент – це гідний вибір для тих, хто хоче отримати все від телебачення та насолоджуватися трансляціями улюблених телепередач у відмінній якості.

Назад в: Телебачення, Телекомунікації 10-10-2013

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як вибрати супутниковий тюнер?
Як вибрати супутниковий тюнер?

Коли стикаєшся з питанням встановлення супутникового телебачення , виникає цілком обгрунтоване запитання: «Як вибрати супутниковий...

Принцип роботи та переваги супутникового телебачення
Принцип роботи та переваги супутникового телебачення

Супутникове ТБ дозволяє абоненту бути незалежним від сторонніх оплат. Оплата стягується тільки за фактом купівлі та встановлення...

Обладнання для супутникового ТБ
Обладнання для супутникового ТБ

Супутникове телебачення на сьогоднішній день вже не розкіш. Кожна людина, хоче дивитися свої улюблені трансляції в хорошій якості. Дана...

Всі статті