+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Як зробити монтаж СКМ для адміністративних установ?

Як зробити монтаж СКМ для адміністративних установ?

При будівництві об'єктів, в яких планується розміщення адміністративних установ – шкіл, лікарень, бібліотек і т. д. – ще на етапі будівництва закладаються кабельні мережі. Проте, чимала кількість адміністративних установах сьогодні базуються в будівлях, які були побудовані ще в радянську епоху, та сьогодні практично всі системи життєзабезпечення цих об'єктів морально та фізично застаріли та потребують оновлення. Максимально спростити задачу управління об'єктом та значно зекономити витрати на експлуатацію будівлі дозволяє система «Інтелектуальна Будівля».

Система має велику кількість підсистем, об'єднаних загальним центром. Кожна з підсистем управляє різними сферами життєдіяльності в адміністративній будівлі: опаленням, електропостачанням, охоронною та охоронно-пожежною сигналізацією, контролем доступу і т. д. Основою для створення підсистем є структуровані кабельні мережі. Як зробити монтаж СКМ для адміністративних установ?

Основні вимоги

Основна вимога до СКМ, які встановлюються в адміністративну будівлю – оптимальна кількість портів системи для інтеграції всіх без винятку підсистем Інтелектуального Будинку. При проектуванні системи Інтелектуального будинку обов'язково враховується можливість модернізації та подальшого нарощування кількості підсистем або розширення вже існуючих.

Монтаж СКС

При прокладці кабельних мереж в адміністративній будівлі виникає проблема ємності кабельних трас. Кабельні канали, які були б можливі при інсталяції мереж для внутрішнього зв'язку, замінюють фальшстелею та фальшполами, а також більш ємними міжповерховими кабельними шахтами. Саме тому кабельні мережі для адміністративної будівлі краще прокладати на етапі будівництва або капітального ремонту.

На основі прокладених кабельних мереж буде будуватися та локальна комп'ютерна мережа з високошвидкісним доступом в Інтернет, багатоканальна телефонія, необхідна в адміністративній будівлі, системи охоронної та охоронно-пожежної сигналізації, контролю доступу і багато чого іншого.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 13-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Основні компоненти комп'ютерних систем
Основні компоненти комп'ютерних систем

У сучасному світі вже неможливо знайти сфери життєдіяльності, де б не були використані комп'ютери. Розглянемо основні компоненти...

Робота з глобальною комп'ютерною мережею Інтернет
Робота з глобальною комп'ютерною мережею Інтернет

Сьогодні жодна людина в світі не уявляє собі життя без Всесвітньої павутини або інформаційної глобальної комп'ютерної мережі Інтернет ....

ІT-аутсорсинг або абонентське обслуговування комп'ютерів
ІT-аутсорсинг або абонентське обслуговування комп'ютерів

ІТ-аутсорсинг включає цілий комплекс послуг, які надаються замовнику спеціалізованої ІТ-компанією в рамках передачі ряду функцій з контролю...

Всі статті