+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Навіщо робити монтаж кабельних систем на автостоянці?

Навіщо робити монтаж кабельних систем на автостоянці?

На сучасній автостоянці повинні бути розвинуті інженерні комунікації – з цим погодиться будь-який спеціаліст. Звичайно, їх основою є кабельна мережа – її прокласти просто необхідно. Навіщо робити монтаж кабельних систем на автостоянці? Від комунікаційних ліній залежить безпека машин, залишених на автостоянці. Саме завдяки кабельній мережі працюють системи пожежної та газової безпеки, моніторингу і охорони.

Проектувати та прокладати комунікаційні лінії на автомобільній стоянці повинен справжній професіонал, як Ви самі розумієте, дилетантський підхід в питаннях безпеки недопустимий. Але зауважимо зразу, що і для спеціаліста опрацювання та монтаж кабельної мережі для паркінгу машин є достатньо відповідальною задачею, що потребує врахування цілої низки моментів. Тому давайте перейдемо до того на які нюанси повинен звертати увагу професіонал при прокладанні системи інженерних комунікацій для автомобільних стоянок.

Нюанси при прокладанні системи

Почнемо з того, що кабельні мережі для автостоянки повинні бути достатньо гнучкими, тобто передбачати можливість встановлення відеокамер та датчиків руху, під’єднання системи автоматичного паркінгу та терміналу оплати. Більше того, необхідно проектувати інженерні комунікації таким чином, щоб все вище вказане обладнання можна було до- чи перевстановити без припинення режиму роботи стоянки.

Паркування

Звичайно, потрібно продумати питання збереження машин, тобто організувати спостереження за допомогою надійних та відмовостійких відеокамер. При цьому необхідно встановити їх так, щоб вони охоплювали всю територію стоянки для того, щоб переглядати всі точки. До речі, можна інсталювати датчики руху, які включають камери тільки при переміщенні габаритного об’єкту – це не тільки зекономить кошти, затрачені на проект, але і спростить для співробітників служби безпеки процес відстеження.

Тепер про моніторинг – звичайно, що він повинен бути максимально простим, але при цьому ефективним. Саме з цією метою дані, що фіксуються відеокамерами, заводяться на один пульт, щоб диспетчер міг одночасно відслідковувати ситуацію на всіх точках стоянки.

Прокладаючи кабельні мережі на автостоянці просто необхідно потурбуватися про безпеку та естетику монтажу: з цією метою комутаційні лінії, що проходять через перекриття в трубах та вогнетривких комунікаційних коробах (з рівнем рівня EI 45 і вище). Це дозволить попередити загорання та взагалі скрити проводку від стороннього погляду.

Розвинута кабельна мережа – застава безпеки машини на автостоянці, пам’ятейте про це.

Назад в: Передача даних, Комп'ютеризація, Інформатизація 13-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Бездротові Інтернет мережі для різних сфер діяльності
Бездротові Інтернет мережі для різних сфер діяльності

Чому Wi-Fi мережі з кожним днем стають все більш популярними? Бездротові Інтернет мережі є сучасним міжнародним стандартом, забезпечуючи високу...

Організація бездротової мережі на заводах та фабриках
Організація бездротової мережі на заводах та фабриках

Інженерні комунікації великих промислових об'єктів базуються на структурованих кабельних мережах . Але одночасно з цим варто впроваджувати...

Як обробляють кінці оптичного кабелю?
Як обробляють кінці оптичного кабелю?

В рамках цієї статті ми хочемо розглянути такий спосіб з'єднання різних комутаційних елементів ВОЛЗ як коннектор-коннектор. Він заслуговує на...

Всі статті