+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Для чого потрібна кабельна інфраструктура у бізнес центрі?

Для чого потрібна кабельна інфраструктура у бізнес центрі?

Сучасний діловий центр важко уявити собі без грамотно продуманої та організованої кабельної інфраструктури. Для чого потрібна кабельна інфраструктура у бізнес центрі? Відповідь проста. Уніфікована кабельна мережа для бізнес-центру є необхідною нормою – вона дає підприємцям максимально широкі можливості комунікацій, забезпечують можливість нормального спілкування телефоном та інтернет-зв’язком.

Звичайно, оптимально, коли мережа проектується та прокладається при будівництві будівлі – тоді затрати на її організацію будуть мінімальними. Але на практиці в більшості випадків та в українських реаліях – це не можливо. Втім, загальні правила, які не залежать від часу монтажу, все таки можна виділити – давайте поглянемо, яким загальним вимогам повинні відповідати сучасні кабельні мережі для бізнес-центру.

Правила відповідності

В даному випадку пропускна здатність грає ключову роль – практика показує, що потрібно добитися такої ширини каналу, яка б в 10 разів перевищувала потребу на етапі відкриття. Так як кабельна мережа для бізнес-центру цілком може досягати пікових навантажень в 400-500%.

Навіть якщо не планується розширення офісних площ та закупівлі нової оргтехніки, професіонали все одно створюють запас ресурсоємності – це рішення підказано практикою. В більшості, величина цього запасу складає як мінімум 25-30 % – на ці цифри можна орієнтуватися при проектуванні та монтажі системи комунікації для кабельної інфраструктури у бізнес центрі.

Знову же ж, кабельні мережі для бізнес-центрів просто зобов’язані бути ергономічними, тобто потрібно забезпечити легкий доступ до силових ліній та функціональних вузлів, продумати підключення кожного робочого місця та всіх одиниць техніки. Звичайно, затрати на монтаж комунікацій повинні бути мінімальними – це питання яке треба ретельно продумати.

Кабельна інфраструктура

Обов’язкову увагу треба приділити універсальності – цей параметр особливо важливий для кабельної мережі, яка прокладається в бізнес-центрі. Потрібно побудувати кабельну інфраструктуру таким чином, щоб можна було без проблем включати в неї нове телефонне, комп’ютерне та офісне обладнання.

Окремо відмітимо, що універсальність особливо важлива в тих випадках, коли є імовірність розширення бізнес-центру, поява нових конференц-залів та аудиторій, впровадження сучасної апаратури. В таких випадках необхідно побудувати мережу таким чином, щоб потреби по ширині каналу більш ніж в 10 разів перевищувала номінальні характеристики, на запас ресурсоємності складав не 30 %, а всі 100-200 %.

На початковому етапі затрати на маштабовану кабельну мережу будуть доволі серйозними, але при розширенні вони себе окуплять, адже не потрібно буде зупиняти роботу та переносити важливі ділові зустрічі підприємців – практика говорить, що бюджет потрібно з самого початку закладати по максимуму.

Назад в: Комп'ютеризація, Телекомунікації 13-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Intel представив мікро-ПК з інтерфейсом HDMI
Intel представив мікро-ПК з інтерфейсом HDMI

Сьогодні важко когось здивувати мікроконсолямі на основі операційної системи Android, а саме мініатюрними стиками, які підключаються до...

Комп'ютерна миша та міні-комп'ютер в одному корпусі
Комп'ютерна миша та міні-комп'ютер в одному корпусі

Тридцять років тому інтеграція системного блоку та клавіатури в один корпус була звичною справою, але це було в минулому. Тепер польські...

Surface Hub – сенсорний Smart дисплей діагоналлю 84 дюймів
Surface Hub – сенсорний Smart дисплей діагоналлю 84 дюймів

Програмний розробник Microsoft у рамках минулої конференції, основним продутому на якій була ОС Windows 10 версії Consumer Preview,...

Всі статті