+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як зробити правильне проектування кабельних мереж?

Як зробити правильне проектування кабельних мереж?

Телебачення, телефон та інтернет вже міцно увійшли в наше життя – статистика говорить про те, що всіма цими благами до кінця 2011 користується близько 60% українців. Звісно, цифри такі саме через Інтернет, адже телефон, а тим більше телевізор сьогодні є практично в кожному будинку.

Але користуватися всіма перевагами сучасної цивілізації мешканці квартир можуть завдяки фахівцям, саме вони знають, як зробити правильне проектування кабельних мереж? Дана стаття призначена саме для таких фахівців як початківців, так і для досвідчених – ми будемо раді розповісти та підказати, на що орієнтуватися при монтажі всіх необхідних комунікаційних лінії.

П'ять кроків до оптимального результату

Попрацюйте для зручності клієнта – розмістіть розетки на комфортному для нього рівні, забезпечте легкий доступ до телефонного апарату і точку виходу в Інтернет.

Продумайте питання можливої зміни місця розташування техніки: кабельна мережа може прокладатися з запасом, так, щоб замовник у майбутньому міг вільно пересунути компьютер, або телебачення. Практика підказує, набагато зручніше, коли людина не «прив'язана» до одного конкретного місця та може вільно міняти розташування техніки в кімнатах.

Подбайте про універсальність, про те, щоб до комунікаційної лінії можна було підключити як нову, так і стару апаратуру. Для цього варто встановити євро-розетки та забезпечити їх перехідниками, подбати про те, щоб у маршрутизатора бездротового Інтернету були входи і для провідникового – словом, продумати всі нюанси.

Віддавайте перевагу естетичності – пам'ятаєте, акуратна робота майстра цінується незрівнянно більше. Якщо можна виконати прихований монтаж, сміливо робіть його, ховайте комунікаційні лінії – в квартирі кабельні мережі не повинні виходити на перший план і заважати господарям.

Потурбуйтеся про надійність – як Ви знаєте, дуже важливо зробити роботу так, щоб проводка яка вийшла з ладу не стала причиною виникнення критичної ситуації. Тому в ряді випадків та за згодою замовника комунікації доцільно прокладати у закритих коробах.

І остання порада: якщо кабельна мережа повинна включати в себе моніторингову систему, подбайте про те, щоб вхід у квартиру з під'їзду добре проглядався, та заведіть сигнал зі слідкуючого пристрою прямо на пульт служби безпеки. Дотримуючись порад, проектування кабельних мереж у квартирі Вашого клієнта буде дійсно правильным, надійним та якісним.

Назад в: Телефонія, Телебачення, Телекомунікації 14-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Система телефонного зв'язку на підприємстві: етапи впровадження
Система телефонного зв'язку на підприємстві: етапи впровадження

У цій статті ми розглянемо які етапи потрібно пройти етапи впровадження системи телефонного зв'язку на підприємстві. Для початку визначимося,...

Налаштування VoIP-телефонії для чайників
Налаштування VoIP-телефонії для чайників

Налаштування VoIP-телефонії для чайників базується на передачі мовного потоку інформації за допомогою мережі Iнтернет , або інших мереж,...

Безкоштовна SIP-телефонія та її можливості
Безкоштовна SIP-телефонія та її можливості

Характеристики безкоштовної SIP-телефонії дивують користувачів своєю функціональністю, та, що немало-важливе, якістю передачі голосового...

Всі статті