+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як проводиться прокладання кабельних мереж в магазині?

Як проводиться прокладання кабельних мереж в магазині?

Будь-якому більш-менш великому і серйозному магазину, що бажає бути конкурентоспроможним, розвинена кабельна мережа просто необхідна – про це зі свого досвіду знають професіонали, що її встановлюють. Для нормальної роботи в сучасних умовах потрібен вихід в інтернет, проведена телефонна лінія, електронна система складського обліку, звичайно ж, охоронний комплекс. Ну а для комфорту тих же покупців власникам магазина варто замовити установку систем супутникового телебачення та провести канал радіомовлення, тим більше що все це можна буде використовувати та в рекламних цілях.

Прокладання кабельних мереж

Як проводиться прокладання кабельних мереж в магазині? Дуже важливо, щоб в реалізований проект входили всі необхідні комунікаційні лінії: телефонія, Інтернет, теле- та радіомовлення, протипожежний та сигналізаційна системи. Причому сам власник об'єкту також має розуміти необхідність встановлення всіх елементів та, в разі його незгоди, задача професіонала зобов'язує пояснити всі переваги розвиненої структури та переконати в користі монтажу дійсно розвиненою мережі.

Монтаж СКС

Ключову роль відіграє та прихованість установки, зрозуміло чому: магазин є громадським місцем, тому важливо, щоб клієнт не бачив відкритих кабелів, розеток, маршрутизаторів, комутаторів і т.д. Але при цьому ж необхідно організовувати кабельні мережі так, щоб у співробітників магазину був вільний доступ до їх функціональних вузлів та елементів.

Обладнання для кабельних систем

Природно, вибирати потрібно тільки якісне обладнання, щоб проектована та впроваджувана система була відмовостійкою. Більше того, необхідно побудувати кабельну мережу так, щоб вихід з ладу одного або навіть декількох елементів не зупиняв роботу магазину та не позначався на якості послуг, що надаються його покупцеві. І при цьому потрібно подбати про можливість розширення комунікаційної системи, щоб завжди можно було встановити додаткове обладнання, наприклад, нові касові апарати та термінали будь-якого банку.

Окремо варто сказати про систему охорони та безпеки: щоб зробити її дійсно надійною, необхідно встановити камери таким чином, щоб проглядалися підходи до об'єкту. Що ж стосується внутрішньої безпеки, тут потрібно домогтися того, щоб в межах системи не було «мертвих зон», тобто кожна точка торгових та робочих приміщень повинна бути на виду.

Це основні нюанси проектування кабельної мережі для магазину, актуальні як для дрібних, так і для великих об'єктів і будівель.

Назад в: Різне, Інформатизація 13-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як проводиться встановлення та монтаж систем вентиляції?
Як проводиться встановлення та монтаж систем вентиляції?

Встановлення вентиляції виробничих приміщень виконує дуже важливу функцію по забезпеченню оптимального повітрообміну і дуже важлива, оскільки...

Призначення та класифікація систем вентиляції в приміщенні
Призначення та класифікація систем вентиляції в приміщенні

Основним завданням будь якої вентиляційної системи є забезпечення процесу повітрообміну в приміщенні, а як наслідок – створення сприятливого...

Прокладка слабострумних кабелів на дачі
Прокладка слабострумних кабелів на дачі

Сучасні котеджні та дачні селища, які у великих кількостях зводяться в передмістях, ще на етапі будівництва оснащуються кабельними мережами....

Всі статті