+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Побудова кабельной мережі для ТРЦ

Побудова кабельной мережі для ТРЦ

Побудова кабельної мережі для ТРЦ необхідно так як, без сучасних розваг в нього просто не будуть приходити люди. Відповідно, при проектуванні та під час монтажу фахівцеві потрібно приділити увагу як мінімум чотирьом ключовим моментам. Отже, на що звернути увагу, якщо ви монтуєте кабельні мережі для торгово-розважальних центрів.

Особливості монтажу

Важливо, щоб до складу мережі входили всі потрібні комунікаційні лінії. Сучасний ТРЦ не обійдеться без систем телефонного зв'язку та відеоспостереження, проводового радіомовлення та рекламного мовлення, супутникового телебачення та каналу музичних трансляцій, широкосмугового Інтернету та СПД (систем передачі даних), охоронної сигналізації та комплексу безперебійного електропостачання. Грамотна побудова кабельних мереж для торгово-розважального центру має включати до себе все перераховане вище – пам'ятайте про це.

Масштабність – як відомо, у великих містах загальні площі ТРЦ вимірюються сотнями тисяч квадратних метрів. Проектуючи та монтуючи кабельні мережі для торгово-розважальних центрів, потрібно приймати такі мультисервісні рішення, з якими телефон, Інтернет, телемовлення та всі інші засоби комунікації будуть доступні в будь-якій точці величезної будівлі.

Кабельна мережа

Гнучкість та можливість розширення – потрібно зробити проект, який передбачить збільшення підключеної техніки. Дуже важливо, щоб кабельна мережа дозволяла встановити більше телеекранів та відеокамер, провести нові телефонні лінії, одночасно підключати серйозне число користувачів до Інтернету. Причому всі операції монтажу нового обладнання та комунікацій повинні проходити без порушень нормального режиму роботи всіх систем ТРЦ.

Надійність – пам'ятайте, торгово-розважальний центр є громадським місцем, тому відмова будь-якого обладнання може бути критичним та помітним. Якщо з ладу вийде система телебачення, або радіомовлення, ТРЦ цілком може втратити добру частину своїх клієнтів. Важливо не допустити цього – необхідно встановлювати тільки надійне та сучасне обладнання: IP-відеокамери, маршрутизатори, комутатори від перевірених часом виробників. Такі рішення допоможуть зробити комунікаційні лінії не тільки надійними, але і добре захищеними від завад.

Комплексний підхід та врахування всіх факторів – ось запорука успішної роботи кабельної системи у торгово-розважального центрі.

Назад в: Кабельні споруди, Телекомунікації 02-11-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Де та як встановити антивандальну шафу?
Де та як встановити антивандальну шафу?

Де та як встановити антивандальну шафу? Пріоритетне місце установки антивандальної комунікаційної шафи – технічний поверх будівлі (при...

Компоненти СКС: ремонт та модернізація обладнання
Компоненти СКС: ремонт та модернізація обладнання

Згідно зі статистикою, більш 70% працюючих на території країни структурованих кабельних систем знаходяться на різних стадіях фізичного зносу....

Процес установки та правила монтажу слабкострумових мереж
Процес установки та правила монтажу слабкострумових мереж

Процес установки та правила монтажу слабкострумових мереж повинні виконуватися, відповідно до нормативних документів, та відповідати проекту. До...

Всі статті