+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Навіщо потрібна прокладання СКС в навчальних закладах?

Навіщо потрібна прокладання СКС в навчальних закладах?

Школа майбутнього – це віртуальні дошки та персональні планшети, які замінять учням підручники та зошити. Таке, по крайній мірі, ймовірне майбутнє середніх та вищих навчальних закладів. На даний момент школи та ВНЗ посилено комп'ютеризуються, тому прокладання СКС у навчальних закладах має першорядне значення. У міру того, як нові технології набувають все більшої ваги в процесі навчання, тим більше стає масштаб комп'ютерних мереж, які розгортають в навчальних закладах.

Структуровані кабельні мережі

Як проводиться прокладання СКС в навчальних закладах? Для початку необхідно розуміти, що локальна обчислювальна мережа базується на структурованих кабельних мережах. Саме вони забезпечують швидку передачу даних в рамках комп'ютерної мережі, хорошу швидкість навігації в мережі Інтернет, високу якість телефонного та факсимільного зв'язку.

Структуровані кабельні мережі навчальних закладів мають досить просту архітектуру. Вони будуються за принципом горизонтальної підсистеми, за допомогою мідної витої пари.

Волоконно-оптичний кабель

Волоконно-оптичний зв'язок, який забезпечує високу швидкість передачі даних між комп'ютерами, що знаходяться на відстані не менше 90 м один від одного, теж може бути розгорнутим в навчальному закладі. Однак, тільки в тому випадку, якщо кабельні канали будуть прокладені зовні, а не всередині самого навчального закладу, щоб об'єднати в мережу кілька будівель. Це можливо, якщо, наприклад, мова йде про декілька навчальних корпусах на території одного студентського містечка.

Прокладання СКС

Розмір структурованих кабельних мереж для школи, ВНЗ, технікуму і т. д. визначається кількістю телекомунікаційних модулів для підключення комп'ютерів, телефонів, принтерів та іншої оргтехніки. Як правило, встановлюється 1-2 точки підключення на один навчальний клас. Телекомунікаційні розетки можуть розташовуватися там же, де і звичайні. При проектуванні та прокладанні кабельної мережі для навчального закладу передбачається можливість її майбутньої модернізації та розширення. Адже додаткова прокладка СКС в разі, якщо знадобиться підключити інші телекомунікаційні модулі, в майбутньому обійдеться навчальному закладу набагато дорожче, ніж розширення наявної вже мережі.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 13-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
З чого складаються сучасні комп'ютерні системи?
З чого складаються сучасні комп'ютерні системи?

Ми Вам розповімо які основні типи технологій використовуються при побудові комп'ютерних систем. Сучасні комп'ютерні системи включють в себе...

Як зробити монтаж кабельних мереж офісної філії?
Як зробити монтаж кабельних мереж офісної філії?

Окремі гілки великої компанії нерідко потрібно зв'язати між собою – це завдання для професіонала. Ми впевнені, практичний досвід Вам...

Сучасні автоматизовані інформаційні системи
Сучасні автоматизовані інформаційні системи

Встановлення автоматизованих інформаційних систем є нагальним, на сьогоднішній день, завданням у справі отримання достовірної інформації про...

Всі статті