+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як побудувати кабельні мережі у адміністративних установах?

Як побудувати кабельні мережі у адміністративних установах?

Ми звикли до того, що суди, міськвиконкоми, ЖКГ повинні працювати для нашої зручності. У сучасних умовах сама можливість цієї роботи визначається розвиненістю системи комунікацій – будь-якій адміністративній установі життєво необхідна структурована кабельна мережа.

Як побудувати кабельні мережі у адміністративних установах? Природно, займатися подібного роду побудовою потрібно тільки професіоналам, здатним виконати завдання на необхідному рівні якості та в короткі терміни, не перериваючи роботи того ж суду, або наприклад, відділення міліції.

Проектування та монтаж

Ключовим її елементом обов'язково повинна бути сучасна і ефективна охоронно-пожежна сигналізація, що представляє собою систему датчиків руху, відеокамер спостереження та засобів моніторингу. Необхідно провести її по всіх поверхах адміністративного установи, не пропускаючи жодного приміщення. Знову ж таки, доцільно завести всі сигнали, що передаються пристроями ОПС, на один пульт управління. Також варто відвести окрему кімнату для моніторингового центру, особливо в тому випадку, коли адміністративна установа достатня за своїми розмірами.

Підключення телефонів та Інтернету

Звичайно, в умовах сучасності співробітникам адміністративних установ просто необхідний вихід в Інтернет і телефонний зв'язок – це норма для ділового спілкування, отримання кореспонденції, вирішення важливих питань. Тому телефонізувати потрібно всі ключові приміщення адміністративної установи: кабінети, конференц-зали, кімнати переговорів, архів і т.п. З інтернет зв'язком схожа ситуація: потрібно прокласти локальну мережу, об'єднавши в неї все ПК, продумавши питання розмежування прав доступу. Знову ж таки, важливо забезпечити достатньо широкий канал, як мінімум в 5-10 разів перевищує номінальні потреби адміністративної будівлі.

Телефонний кабель

Тепер про те, як прокладати кабельні мережі: варто врахувати, що суди, ЖКГ, міськвиконкоми є будівлями з досить великою прохідністю. Тому доцільно віддати перевагу прихованого монтажу – комунікаційні лінії будуть непомітні, плюс, їх буде складніше пошкодити. Ми радимо проводити інсталяцію у гофро-трубах та захисних коробах за фальш стелею (якщо такий є). Від того, наскільки сучасна кабельна мережа, залежить якість роботи адміністративної будівлі – пам'ятайте про це при реалізації проекту.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 14-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Який вибрати маршрутизатор? Можливості та особливості
Який вибрати маршрутизатор? Можливості та особливості

Маршрутизатор – це пристрій мережевого рівня, який пересилає пакети даних між різними сегментами мережі та приймає рішення на основі топології...

Що таке цифрова передача даних?
Що таке цифрова передача даних?

Передача даних по мережі за своєю суттю є фізичною перенесенням інформації у вигляді сигналу від однієї точки до іншої або від точки до...

Основні види системи передачі інформації
Основні види системи передачі інформації

Останнім часом ми всі відчуваємо потребу в передачі інформації на певні відстані від джерела інформації до користувача чи системи її обліку. Ми...

Всі статті