+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Прокладка слабострумних кабелів на дачі

Прокладка слабострумних кабелів на дачі

Сучасні котеджні та дачні селища, які у великих кількостях зводяться в передмістях, ще на етапі будівництва оснащуються кабельними мережами. Більш старі дачні кооперативи також мають можливість підключення до благ, які неможливі без прокладки кабелю. Для функціонування універсальної структурованої кабельної мережі до всіх котеджів, або звичайних дачних будинків в селищі повинні бути підведені відгалуження від оптоволоконного чи іншого магістрального кабелю.

Учать кабельних мереж

Сьогодні дачі – це не тільки місце, де необхідно невтомно трудитися на городі. Всі господарі прагнуть удосконалити свої заміські будинки та зробити їх максимально придатними для постійного проживання. А зручність, за сучасними мірками – це багатоканальне кабельне телебачення, комп'ютерна мережа, Інтернет, хороший телефонний зв'язок та надійна охорона.

При інсталяції структурованих кабельних мереж для котеджного, або дачного селища застосовується архітектура багатоточкового адміністрування. Це дає можливість адаптації структурованої кабельної магістралі для підтримки нових програм, які можуть бути приєднані до неї пізніше.

Що можуть ще надати кабельні мережі для дачних та котеджних селищ? Кабельні мережі забезпечують роботу системи безпеки селища.

Система безпеки складається з наступних підсистем:

  • охоронно-пожежної та тривожної системи сигналізації;
  • системи контролю доступу;
  • відеокамер спостереження та охоронного телебачення.

Кабельні мережі для дачних та котеджних селищ забезпечують стабільне функціонування селищних мереж, роботу телекомунікаційної та локальної обчислювальної мережі, забезпечують будинку місцевим телефонним зв'язком. У цей список також входить підключення системи охоронних та охоронно-пожежних систем, а також персональних систем відеоспостереження в кожному котеджі до пульта поста охорони дачного селища чи до пульта моніторингової компанії. Приєднання селища до зовнішніх телекомунікаційних мереж (Інтернет, кабельне телебачення) та підключення до них відбувається за допомогою підведення кабелю до супутникової антени.

Назад в: Різне, Телекомунікації 13-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Що таке ранцева установка пожежогасіння?
Що таке ранцева установка пожежогасіння?

Пожежогасіння – це дуже відповідальна та небезпечна справа, якою займаються професіонали своєї справи, причому застосовують своєрідні заходи,...

Як проводиться встановлення та монтаж систем вентиляції?
Як проводиться встановлення та монтаж систем вентиляції?

Встановлення вентиляції виробничих приміщень виконує дуже важливу функцію по забезпеченню оптимального повітрообміну і дуже важлива, оскільки...

Встановлення системи вентиляції за сучасними стандартами
Встановлення системи вентиляції за сучасними стандартами

Головною умовою комфортного перебування в приміщенні, є свіже повітря, тому вентиляція будинку повинна бути зроблена правильно та...

Всі статті