+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Слабкострумні інженерні мережі для готелів

Слабкострумні інженерні мережі для готелів

Сучасний готель – це цілий комплекс інженерних рішень, що дозволяють автоматизувати процес прийому та обліку гостей, виписки рахунку, контролю вільних таі зайнятих номерів, надання гостям повного спектру сервісних послуг та багато іншого.

Управління готелем ведеться за допомогою ПК, з операторського робочого місця. У готелях гості можуть скористатися високоякісними послугами, в тому числі перегляд кабельного ТБ та інтерактивного телебачення, доступу в Інтернет, телефонного зв'язку, міського, міжміського або міжнародного.

Базою для роботи всіх перерахованих інженерних систем є необхідність інсталяції кабельних мереж.

Слабкострумні інженерні мережі

Слабкострумні інженерні мережі для готелів представляють собою створення фізичного середовища, що сприяє обміну інформаційними додатками, в тому числі АТС, комп'ютерна мережа та ін. Це основа нормального функціонування сучасного готелю.

Ethernet та TV лінії

Для забезпечення роботи слабкострумових інженерних мереж прокладаються кабельні з'єднання, кінцеві пристрої та комутаційні центри. Розетками RJ-45 та 12 оснащуються всі готельні номери та службові приміщення. На робочих місцях персоналу готелю в розетки встановлюються спеціальні роз'єми для уніфікованого підключення до них будь-якого мережевого обладнання, в тому числі телефонів, комп'ютерів, принтерів, факсів, МФП і т. д.

Мережа кабельного телебачення

Телевізійна кабельна мережа для готелю може бути як спроектована з нуля, так і модернізована з уже прокладеної. Кабельна мережа – це свого роду транспортна система, яка забезпечує передачу сигналів прямого та зворотнього каналів. З цією метою використовуються системи коректорів та підсилювачів, що визначаються топологією даної мережі. Мережа кабельного телебачення, що працює в готелі, може бути пов'язана за допомогою волоконно-оптичних ліній зв'язку з іншими мережами кабельного телебачення, а також з комп'ютерними мережами, у тому числі й Інтернет. Це дозволить гостям мати повний доступ до банків аудіо-та відеоінформації цих мереж. Побудова телевізійної кабельної мережі для готелів може бути проведено різними способами: за допомогою установки широкосмугової кабельної розводки, розведення в діапазоні МВ-ДМВ 50-860 МГц, а також на основі симбіозу цих двох варіантів.

Назад в: Кабельні споруди, Інформатизація 10-11-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Дивіться також
Компоненти СКС: ремонт та модернізація обладнання
Компоненти СКС: ремонт та модернізація обладнання

Згідно зі статистикою, більш 70% працюючих на території країни структурованих кабельних систем знаходяться на різних стадіях фізичного зносу....

Прокладка кабелю по зовнішній стіні: особливості монтажу
Прокладка кабелю по зовнішній стіні: особливості монтажу

Короткі відомості з правил по прокладанню кабелю по стінах будинків локального призначення. При роботі повинні використовуватися безпечні та...

Як зробити монтаж повітрянних кабельних ліній?
Як зробити монтаж повітрянних кабельних ліній?

Короткі відомості з правил, для того щоб правильно зробити монтаж повітрянних кабельних ліній. При роботі повинні використовуватися...

Всі статті