+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як прокласти кабельні системи у квартирі?

Як прокласти кабельні системи у квартирі?

Всі ми щодня користуємося тими благами цивілізації, які були б неможливі без прокладки кабельних мереж.

Охоронні та пожежні сигналізації з датчиками, які доглядають за квартирою у відсутність господарів, багатоканальне кабельне телебачення відмінної якості, високошвидкісний Інтернет – всіх цих благ цивілізації не було б в нашому житті, якби не кабельні мережі, заховані від очей, але щільно обплутують всі багатоквартирні будинки.

У цій статті міститься відповідь на питання, як прокласти кабельні системи у квартирі?

Монтаж кабельних систем

В сучасних житлових новобудовах кабель закладається ще на етапі будівництва будинку. У більш старих багатоквартирних будинках кабельні системи прокладають за бажанням господарів житла, розташованого в будинку. Найчастіше, що бажають підключитися до Інтернету, або отримати велику кількість телеканалів у кожному під'їзді знаходяться, та навіть не один. Тоді приїжджають майстри і прокладають оптико-волоконний кабель в під'їзді, розводка якого може йти в кожну квартиру.

Недолік інсталяції кабелю в старих багатоквартирних будинках тільки один: щоб його провести в житло, необхідно свердлити стіни. Не всі господарі готові піти на це (особливо якщо у квартирі був тільки що проведений ремонт), і тому альтернативою кабелю сьогодні може служити бездротові системи. Провідні та безпровідні системи мають як масу достоїнств, так і деяка кількість недоліків, проте це вже тема іншої статті.

Волоконний кабель

Передача сигналу за допомогою кабелю, як стверджують фахівці, це найбільш перспективний та сучасний спосіб розповсюдження інформації. Висока швидкість Інтернету, чудова якість теле- та радіосигналу, а також гарний телефонний зв'язок можливі на сьогоднішній день тільки за умови використання проводів.

Технічна інсталяція кабелю виглядає так: основна магістраль (у під'їзді) будується на основі опто-волокна. Однак, його вартість досить велика, і тому розводка по квартирах здійснюється за допомогою радіочастотного коаксильного кабелю, або крученої пари. Таким чином, досягається висока якість передачі сигналів в кожну квартиру та відносно невисока вартість робіт з прокладання кабелю та щомісячна, абонентська плата за перегляд кабельного телебачення, використання Інтернету, телефону і т. д.

Назад в: Передача даних, Телекомунікації 13-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Організація бездротової мережі на заводах та фабриках
Організація бездротової мережі на заводах та фабриках

Інженерні комунікації великих промислових об'єктів базуються на структурованих кабельних мережах . Але одночасно з цим варто впроваджувати...

Протоколи передачі даних: огляд мережевих протоколів
Протоколи передачі даних: огляд мережевих протоколів

У даній статті ми поговоримо про те, що таке протоколи передачі даних, і що вони являють собою? Це комплекс угод, що визначає порядок обміну...

Як зробити побудову бездротової мережі для стадіону?
Як зробити побудову бездротової мережі для стадіону?

Автоматизація та комп'ютеризація стадіону – норма сучасності: це показник зручності спортивного об'єкту. І для її забезпечення кращим...

Всі статті