+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Для чого потрібні кабельні мережі на стадіоні?

Для чого потрібні кабельні мережі на стадіоні?

Для чого потрібні кабельні мережі на стадіоні? Питання не складне. Спортивні об'єкти ніяк не асоціюються у нас з кабельними мережами, однак останні – надзвичайно важлива складова господарства сучасного стадіону.

Підтримуючи роботу поточних комунікацій та забезпечуючи функціонування різних служб стадіону, кабельна мережева інфраструктура стає вкрай важливою в дні проведення там матчів та змагань. 

Саме за допомогою структурованої кабельної системи (СКС) забезпечується надійне та високошвидкісне підключення мереж всіх без винятку телевізійних компаній, які транслюють ігри в прямому ефірі. Перебої в роботі абсолютно неприпустимі.

Охоронні системи

Охоронні системи стадіону теж ніяк не можуть обійтися без прокладених кабельних магістралей. Як засоби передачі відеосигналу від відеокамер спостереження на стадіоні краще застосовувати системи передачі даних з універсальним IP-середовищем на базі витої пари. Вони забезпечують якісну трансляцію відеосигналу, отриманого з відеокамер спостереження, на охоронний пульт. Симетрична передача відеосигналу за допомогою неекранованої крученої пари має більш високий захист від перешкод, ніж будь-які інші способи передачі сигналу.

Неекранована кручена пара

Для зручності обслуговування та ідеальної роботи всіх систем та служб забезпечення життєдіяльності стадіону використовується інтелектуальна система управління інфраструктурою. Вона проектується ще на етапі будівництва стадіону. Система здатна надавати повну картину стану мережевих підключень в будь-якому приміщенні: у тренувальних кімнатах, технічних приміщення, конференц-залах, вести контроль ліній ISDN, які використовуються телевізійними компаніями. Також система забезпечує автоматичне планування та внесення змін в інфраструктуру стадіону та розгортання нових сервісів.

Для спрощення та прискорення робіт по інсталяції та експлуатації кабельної проводки на стадіоні прокладаються інтегровані волоконно-оптичні магістралі та керовані кабельні мережі. Вони багато в чому автоматизують роботу IT та мережевих менеджерів, пов'язану з реалізацією та управлінням процедурами з переміщення, додавання або зміни мережевих пристроїв.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 13-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як організувати мережу Wi-Fi у ТРЦ?
Як організувати мережу Wi-Fi у ТРЦ?

Одним з незаперечних переваг сучасного торгово-розважального центру є наявність виходу в Інтернет. Більшість людей цінують зручну можливість...

Сучасні технології передачі даних: супутникові системи
Сучасні технології передачі даних: супутникові системи

Сучасні системи передачі даних представлені великою кількістю систем, які успішно функціонують у сучасному суспільстві. Найпоширенішими...

Для чого потрібні комп'ютерні та телекомунікаційні мережі?
Для чого потрібні комп'ютерні та телекомунікаційні мережі?

У сучасному світі кожна людина активно бере участь у процесі передачі інформації. Це може бути усне або письмове спілкування, передача даних за...

Всі статті