+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Як влаштована єдина комп'ютерна мережа на заводах?

Як влаштована єдина комп'ютерна мережа на заводах?

Заводи та фабрики – це найскладніші «організми», систематизувати роботу яких без застосування кабелю вже не уявляється можливим. Кабельні мережі сьогодні дуже часто використовуються на виробництві.

На заводах та фабриках вони знаходять застосування для з'єднання в єдину мережу цехів та виробничих приміщень, які розташовані на певній відстані один від одного. Крім того, кабельні мережі є основою для монтажу охоронно-пожежного обладнання в приміщеннях заводу, або фабрики.

Побудова мережі між будівлями

Як влаштована єдина комп'ютерна мережа на заводах? Комп'ютерна мережа спочатку будується між будинками заводоуправління та приміщенням, або іншою будівлею, де розташовується комутаційний вузол. Після чого з ними ж з'єднуються ключові цехи, що належать заводу, або фабриці, а також всі інші окремо розташовані будинки. Після чого на кабелі встановлюють кінцевики і тестуються. Заводи і фабрики, як правило, розташовуються в будинках, побудованих ще за радянських часів, а то й раніше.

В залежності від стану комунікацій об'єкта, комп'ютерні мережі можуть бути проведені підземним, або повітряним шляхами. Для об'єднання декількох корпусів підприємства, розташованих на віддалі один від одного в кілька сот метрів, використовується, як правило, багатомодовий оптоволоконний кабель. Він менш дорогий, ніж одномодовий аналог, та використовується для транспортування даних на не дуже великі відстані.

Комп'ютерна мережа

З'єднання всіх приміщень та корпусів заводу дозволить створити єдиний інформаційний простір за допомогою комп'ютерної мережі, дасть можливість встановити єдиний номерний план для всіх служб заводу.

Що стосується застосування кабельних мереж для організації заходів безпеки на заводі та фабрики. Управління системами, завдяки СКС, стає зручнішим. Всі дані з датчиків охоронно-пожежної та охоронної систем, з відеокамер зводяться на один моніторинговий пульт, де їх приймають та аналізують професіонали, в чиї обов'язки входить організація заходів безпеки на підприємстві.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 10-11-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як зробити монтаж кабельних мереж офісної філії?
Як зробити монтаж кабельних мереж офісної філії?

Окремі гілки великої компанії нерідко потрібно зв'язати між собою – це завдання для професіонала. Ми впевнені, практичний досвід Вам...

Для чого потрібні комп'ютерні та телекомунікаційні мережі?
Для чого потрібні комп'ютерні та телекомунікаційні мережі?

У сучасному світі кожна людина активно бере участь у процесі передачі інформації. Це може бути усне або письмове спілкування, передача даних за...

Автоматизація бізнес процесів
Автоматизація бізнес процесів

Ефективність діяльності будь-якої організації залежить від рівня управління організацією та автоматизації бізнес процесів. Використання...

Всі статті