+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як формується ціна на монтаж заземлення?

Як формується ціна на монтаж заземлення?

Монтувати комплект будь-якого заземлення цілком можливо самостійно досить швидко, тому що це нескладно. Для цього є докладна інструкція, яка пропонується на окремій сторінці, під заголовком «Монтаж заземлення».

Але все ж таки краще довірити цю відповідальну справу професіоналам своєї справи, які мають багатий практичний досвід в сфері монтажу такого обладнання, причому ціна на монтаж заземлення не надто велика, що говорить на користь залучення фахівців до цієї відповідальної справи.

Фахівці самі придбають та доставлять Вам необхідний комплект устаткування в найкоротші терміни, а також самi визначать найбільш відповідне місце для монтажу, що важливо, тому що володіють навичками досконало, в силу своєї професії.

Професіонали самі змонтують заземлення, а також вироблять виміри та зафіксують отримане опір в документі, спеціально призначеному для цієї мети, до того ж самі підключать заземлення до щиту, дотримуючись, правил відповідно до вимог, що діють на даний вид робіт.

Вартість монтажу заземлення «під ключ»

У середньому ціна на монтаж заземлення «під ключ», враховуючи вартість монтажних матеріалів, але без вартості самого заземлення, включає до себе: складання протоколу, вимірювання опору заземлення, а також заземлювальних пристроїв.

Проводи та шини заземлення

Ціна на монтаж заземлення, залежить від деяких особливостей виконаних робіт, та може варіюватися може змінюватися в залежності від певних умов, пов'язаних з монтажем заземлення, таких, як розрахунок опору грунту, розташування об'єкта, а також облік кількості заземлюючих електродів.

Назад в: Заземлення, Електрика 18-09-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Призначення захисного заземлення та його пристрій
Призначення захисного заземлення та його пристрій

Захисне заземлення – це електричне з'єднання обладнання з землею. Призначення захисного заземлення – усунення загрози ураження електричним...

Призначення захисного занулення, основа електрозахисту
Призначення захисного занулення, основа електрозахисту

Електричні пристрої глибоко увійшли в наше життя як на побутовому рівні(пральні машинки, електрочайники, електроплитки, телевізори, ПК), так та...

Переносне заземлення: будова та призначення
Переносне заземлення: будова та призначення

Переносне заземлення – це пристрій, що використовується при роботах на відключених струмопровідних частинах різних електроустановок, що захищає...

Всі статті