+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як зупинити пожежу на складі? Пожежогасіння складів

Як зупинити пожежу на складі? Пожежогасіння складів

Пожежі – це лихо, з яким дуже важко боротися, тому дуже важливо запобігти, передбачивши виникнення пожежі завчасно, підготувавши ефективні засоби пожежогасіння. Особливо небезпечно виникнення пожеж на складах з яким-небудь горючим вмістом. У випадку виникнення вогнища загоряння необхідно точно знати, як зупинити пожежу на складі.

Пожежогасіння складів являє собою дуже складний процес, в зв'язку з тим, що склади забиті всілякими матеріалами, як правило, що називається «під зав'язку», для чого вони, по суті, та призначені. Але саме це і робить пожежогасіння складів таким складним та небезпечним процесом, тому підходити до цього слід, володіючи запасом знань та навичок, відпрацьованих на спеціальних тренувальних заходах, призначених спеціально для оволодіння навичками пожежогасіння.

Також важливо в умовах складських приміщень обов'язкова наявність автоматичних установок з тонкорозпиленою водою ТРВ, а також бажана наявність внутрішньостелажних зрошувачів та інших систем пожежогасіння складів.

Обладнання для пожежогасіння

Виробники обладнання для пожежогасіння, такі як Tyco-Grinnell, Viking, Minimax та інші, відрізняються особливою якістю засобів та обладнання для пожежогасіння, особливо в області водяного пожежогасіння. Але у цих установок є мінус, вони випускають спеціальні зрошувачі для цих установок. Тому для підвищення ефекту у воду додають змочувач.

На цьому тлі установки ТРВ відрізняються помітно з вигідного боку, так як вони дренчерні, а це говорить про те, що вони зможуть зрошувати великі площі, наприклад, не 4-9 м кв, а 90-180 м кв. Але для запуску таких установок потрібно раннє виявлення загоряння, для чого використовують димові пожежні сповіщувачі.

Димові пожежні сповіщувачі

При помилковому спрацьовуванні таких систем пожежогасіння, збиток може бути значним, оскільки все буде залито водою зі змочувачем. При виборі систем пожежогасіння слід звертати особливу увагу на правильний та оптимальний варіант, з тим, щоб забезпечити надійний пожежозахист об'єкта.

З подібними питаннями слід звертатися до фахівців, до професіоналів даної сфери, які досконало володіють навичками та знаннями в області пожежогасіння та засобів пожежогасіння, а також добре розбираються у встановленні системах пожежогасіння.

Назад в: Різне 07-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Монтаж водяного автоматичного пожежогасіння
Монтаж водяного автоматичного пожежогасіння

Монтаж автоматичного пожежогасіння вимагає до себе особливого підходу, оскільки це відповідальна справа, від правильності та грамотності...

Різновиди та принцип роботи системи пожежогасіння
Різновиди та принцип роботи системи пожежогасіння

Системи пожежогасіння призначені для запобігання пожежі та мінімізації її можливих наслідків, для уникнення людських жертв....

Система порошкового пожежогасіння: переваги вибору
Система порошкового пожежогасіння: переваги вибору

Різновиди та застосування система порошкового пожежогасіння передбачають всі очікування, оскільки є надзвичайно ефективними та функціональними...

Всі статті