+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як підключити комп'ютер до комп'ютера?

Як підключити комп'ютер до комп'ютера?

Сучасна людина звикла використовувати велику кількість гаджетів, комп'ютерів та іншої техніки. Дуже часто одна людина використовує відразу кілька комп'ютерів, так що виникає необхідність з'єднати їх в одну мережу. Якщо вас цікавить питання, як підключити комп'ютер до комп'ютера, то спочатку слід визначити мету цього з'єднання. Кілька комп'ютерів можуть бути пов'язані один iз одним для того, щоб створити локальну мережу, та, використовуючи Інтернет, передавати дані. Домашня мережа – є мережею передачі даних, для управління побутовими пристроями та приладами. Такий варіант дуже зручний для того, щоб легко та швидко передати якусь інформацію між кількома пристроями.

Засоби підключення комп'ютера до комп'ютера

Існує кілька способів підключення комп'ютера до комп'ютера. Серед них найбільш популярними є підключення за допомогою кабелю, а також підключення через мережу Wi-Fi. З'єднання за допомогою кабелю вимагає наявності додаткової мережевої карти. Також слід звернути увагу власне на кабель, який буде з'єднувати два, або більше комп'ютерів. Кабель повинен відповідати вимозі кроссоверного, тобто розводка повинна бути перехресної.

Адаптер локальної мережі

Інший спосіб – через мережу Wi-Fi. Комп'ютер, який підключається через бездротову мережу, припускає наявність адаптера. Сам комп'ютер є точкою доступу. У цій справі слід враховувати особливості таких складових:

Міст – спеціальний пристрій, який використовується для об'єднання локальних мереж, або обмеження протяжності сегменту локальної мережі та кількості хостів в ньому. Міст також може використовуватися для зв'язування між собою фізичних середовищ передачі, наприклад, мережевих кабелів на основі витої пари та коаксіальні кабелі. Але частіше його використовують як пристрій, який виконує функції ізоляції областей підвищеного трафіку, або даних з помилками. При цьому міст розділяє комп'ютерну мережу на частини. Мости не поділяють протоколи на види, а просто пропускає всі з них по мережі, тому кожен комп'ютер при прийомі таких протоколів повинен сам визначити, які з них доступні для нього.

Смуга пропускання – ця властивість вказує на мінімальну та максимальну частоту, на якій можна передавати сигнал без втрат в одиницю часу. Для систем, які використовують аналоговий канал, визначається різницею між кордонами частот можливого сигналу, при цьому вимірюється в Гц. Для каналів з цифровим сигналом (наприклад, оптоволоконні, або супутникові канали) є максимальною кількістю біт в секунду та вимірюється, відповідно, в Біт/с. Вимоги до смуги пропускання для різних об'єктів змінюються в залежності від призначення та функцій пристрою, наприклад, для телефонного зв'язку вимоги складають від 300 до 3400 Гц.

Обчислювальна потужність – в загальному вигляді являє собою кількісну характеристику операцій на комп'ютері.

Шлюз – вузол, що з'єднує дві різнорідні мережі, так само перетворюючи протоколи. При вживанні в терміні Інтернет-шлюз, описує програмне забезпечення, або обладнання надає вихід в Інтернет з локальної мережі. Як правило, мережеві шлюзи працюють на всіх операційних системах. Основне завдання шлюзу – конвертувати протоколи різних мереж, наприклад, прийняти пакет інформації сформатував його під протокол Apple Talk та конвертувати його в інший для передачі, наприклад, в TCP/IP. Шлюз може бути як апаратним рішенням, так і програмним забезпеченням, встановленим на комп'ютер, або роутер.

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 27-08-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Безпека інформаційних систем та мереж
Безпека інформаційних систем та мереж

Інформаційна безпека – це термін, який придбав широке поширення в сучасному світі. Безпека інформаційних систем та мереж передбачає захищеність...

Будова і типи слабкострумових кабелів
Будова і типи слабкострумових кабелів

На сьогоднішній день існує велика кількість різновидів слабкострумового кабелю. Пояснюється це широким спектром завдань, які можна вирішувати...

Інтеграція інформаційних систем – складності й особливості
Інтеграція інформаційних систем – складності й особливості

У даній статті ми розглянемо основні складності та особливості ІС. Інтеграція інформаційних систем – завдання об'єднання роз'єднаних частин часто...

Всі статті