+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як підібрати плату відеозахвату для відеоспостереження?

Як підібрати плату відеозахвату для відеоспостереження?

Комплекси відеоспостереження, побудовані з використанням персонального комп'ютера – багатофункціональне та гнучке рішення. Для його реалізації користувачеві знадобиться плата відеозахоплення, аналогова камера та програмне забезпечення, що дозволяє управляти камерами спостереження, отримувати доступ до архівних відеозаписів та ін. Як підібрати плату відеозахвату для відеоспостереження та на що слід звернути увагу в першу чергу – в нашій статті.

Плата відеозахоплення, або DVR карта – це пристрій для перетворення аналогового відеосигналу в цифровий потік, що дозволяє обробляти дані, що надходять з великої кількості джерел: від 4 до 32. Виробники пропонують DVR-плати для установки в один зі слотів розширення на материнській платі – PCI, або PCI-E, або підключення до USB-інтерфейсу. Перед встановленням відеоспостереження слід переконатися, що плата відеозахоплення, а також інше обладнання відповідає Вашим вимогам.

Вибір плати відеозахоплення здійснюється на підставі таких характеристик:

  • Максимальна роздільна здатність кадру. Ефективне відеоспостереження з гарною деталізацією можливо при вирішенні 720х576. Залежно від переслідуваних цілей може використовуватися менший дозвіл.
  • Частота кадрів при записі. У специфікаціях до обладнання вказується частота кадрів для загальної кількості каналів. Наприклад, якщо швидкість запису 100 кадрів в секунду, а кількість працюючих каналів 4, то на кожен припадає 25 кадрів в секунду. Запис в реальному часі (частота 25 кадрів в секунду) доцільно здійснювати на об'єктах з великим трафіком. В інших випадках цілком достатньо швидкості – 6-8 кадрів в секунду.
  • Частота кадрів при відтворенні. У більшості випадків цей показник ідентичний частоті кадрів при записі.
  • Умови початку запису. Відеозахоплення може ініціюватися датчиком руху, розкладом, шлейфом тривожних входів. В останньому випадку плата повинна бути оснащена шлейфом сигналізації, до якого можуть підключатися різні датчики.
  • Віддалений доступ. Здійснення доступу до системи відеоспостереження по локальній мережі, через Інтернет.
  • Збільшення кількості каналів. Дана можливість може бути реалізована шляхом додавання додаткової плати відеозахоплення.
  • Запис аудіо. Плата відеозахоплення повинна оснащуватися аудіовходами, що дозволяють підключати мікрофони. У цьому випадку аудиопоток синхронізується з відео.

Плата відеозахвату

Програмне забезпечення повинно надавати користувачеві наступний мінімальний набір функцій: відеоконтроль в реальному часі, запис за розкладом, запис по сигналу від датчиків рухів, одночасний перегляд декількох відеоканалів (мультикадр), віддалене управління поворотною камерою, можливість масштабування, віддалене управління.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 23-10-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як обрати відеодомофон для квартири?
Як обрати відеодомофон для квартири?

Відеодомофон для квартири складається з двох основних частин: зовнішньої – панелі виклику та внутрішньої – монітора. Також у комплект входить...

Поворотні IP-камери: переваги та недоліки
Поворотні IP-камери: переваги та недоліки

Поворотні IP-камери завойовують все більшу популярність та знаходять застосування, як в приватних домоволодіннях, так і в системах захисту...

Для чого потрібно вуличне відеоспостереження?
Для чого потрібно вуличне відеоспостереження?

У сучасному світі вже практично неможливо знайти повнофункціональну систему безпеки без відеоспостереження. Від того, в якому місці можуть...

Всі статті