+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Етапи впровадження бездротових мереж Wi-Fi

Етапи впровадження бездротових мереж Wi-Fi

Впровадження бездротових мереж Wi-Fi, не залежно від типу приміщення, де вони будуть розгорнуті, відбувається в кілька етапів:

Проектно-погоджувальні роботи. На цьому етапі відбувається обстеження території фахівцями та складається експертний висновок. Воно включає в себе графіки радіочастотного покриття зон, дані про вже прокладені кабельні мережі, мережеве устаткування, а також про можливі проблеми, які можуть виникнути при впровадженні безпровідних мереж.

При складанні експертного висновку обов'язково враховуються всі особливості вже наявної мережевої інфраструктури, необхідність роумінгу між зонами покриття, а також необхідність централізованого адміністрування обладнання Wi-Fi.

Етапи впровадження бездротових мереж Wi-Fi

Існують лише дві принципово різні схеми організації безпровідної локальної мережі. Нюанси монтажних робіт можуть відрізнятися, в залежності від архітектури будинку, його поверховості, площі, призначення і т. п.

Бездротова мережева карта

З'єднання в мережу двох або декількох комп'ютерів, кожен з яких оснащений безпровідною мережевою картою (з'єднання за схемою «точка-точка»). Складність налаштування бездротової мережі Wi-Fi може залежати від того, що кожен комп'ютер з'єднуватися з будь-якої іншої машиною, що має бездротову карту. У такій мережі можна організувати колективні файли та принтери.

Як побудувати бездротову компьютерну мережу за допомогою центрального комутуючого пристрою або точки доступу? В якості точки доступу може бути використано спеціальне обладнання або один універсальний комп'ютер, який обладнаний кількома мережевими картами. Точка доступу в мережах, побудованих таким чином, працює як комутатор. Вона забезпечує мережевий доступ для всіх безпровідних комп'ютерів. Точка доступу може також використовуватися для підключення до ресурсів безпровідної мережі Wi-Fi та дротових (стаціонарних) комп'ютерів.

Ремонтно-профілактичні роботи

Після впровадження бездротових мереж Wi-Fi, заводиться журнал, куди записуються дані про всі профілактичні та ремонтні заходи, які проводилися з мережею. Їх на себе бере, як правило, та ж організація, яка проводила роботи з розгортання в приміщенні безпровідних мереж.

Назад в: Передача даних, Інформатизація 13-12-2011

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Об'єднання комп'ютерів в локальну мережу
Об'єднання комп'ютерів в локальну мережу

Створити локальну мережу можна за допомогою двох основних способів: провідний ( вита пара ) та бездротовий (bluetooth, Wi-Fi). Для реалізації...

Для чого потрібен комутатор? Огляд можливостей
Для чого потрібен комутатор? Огляд можливостей

Комутатори забезпечують взаємодію комп’ютерів в мережі. Кожен персональний комп’ютер підключається до комутатора з допомогою кабелю...

Організація бездротових мереж передачі даних
Організація бездротових мереж передачі даних

У сучасному світі, який зробив крок далеко за межі можливостей, які були доступні ще 10 років тому, слова «безпровiдна мережа для передачі...

Всі статті