+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Як здійснюється прокладка кабелю відеоспостереження?

Як здійснюється прокладка кабелю відеоспостереження?

На практиці дуже часті випадки, коли люди самостійно підключають систему відеоспостереження та починаючи вести моніторинг, приходять до висновку, що якість картинки далеко від ідеалу. І проблема може бути прихована в тому, що людина просто не знає, як здійснюється прокладка кабелю відеоспостереження.

В таких ситуаціях люди зазвичай починають «грішити» на камери, реєстратори, датчики, підозрюючи, що заявлені компанією-продавцем характеристики не відповідають реальним. Але зазвичай все набагато простіше та проблема зовсім не в цьому – просто потрібно було правильно здійснити монтаж шнурів подачі сигналу. А виконати даний вид робіт без помилок можуть тільки профі – це якраз той випадок, коли замовник не повинен бажати впоратися самостійно.

З іншого боку, навіть починаючому спеціалісту важливо в точності знати, як повинна проводитися прокладка кабелю для системи відеоспостереження, комплексу охорони, або пожежної безпеки. Тому ми й підготували дану статтю – в ній описуються основні принципи правильної правильної інсталяції кабельних ліній.

Оптимізація ліній зв'язку відеоспостереження

Життєво важливо оптимізувати довжину комунікаційних ліній, орієнтуючись на два аспекти. По-перше, кабель не повинен петляти. Як приклад візьмемо систему відеоспостереження – необхідно, щоб шнур йшов від реєстратора до камери по найкоротшому шляху. Але, з іншого боку, та дуже великих відстаней бути не повинно – чим довше комунікаційна лінія, тим вище ймовірність пошкодження одного з її ділянок та/або втрати сигналу. Тому, при прокладці шнура на великі відстані, доцільно заводити його у розподільні коробки – так ви додатково захистите СКС.

Камера відеоспостереження

При цьому дуже важливо виконувати монтаж кабелю для системи відеоспостереження на відстані від силових ЛЕП та вже у жодному разі не можна інсталювати їх в одній штробі. Також необхідно, щоб шнури не були прокладені поряд з точками заземлення. І ще бажано використовувати екранований кабель. В іншому випадку можуть виникати скачки напруги, наведення та спотворення як звуку, так і зображення, навіть аж до повної втрати «картинки».

З урахуванням усього вищесказаного стає ясно, що фахівцям, що підрядилися виконувати прокладку кабелю, в обов'язковому порядку потрібно вивчити об'єкт, дізнатися, чи немає на його території явних, або прихованих силових ЛЕП. Якщо ж це неможливо зробити, варто включити в встановлювану систему відеоспостереження, охорони, або пожежобезпеки стабілізатори напруги та захисні фільтри. Завдяки цій мірі заходи можна буде уберегти цінну техніку від виходу з ладу.

Назад в: Відеоспостереження, Безпека 15-02-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Переваги системи відеоспостереження на виробництві
Переваги системи відеоспостереження на виробництві

Системи відеоспостереження на виробництві – це гостра необхідність, яка убезпечить будь-яке підприємство, тому сьогодні ця сфера розвивається,...

Цифрове або аналогове відеоспостереження?
Цифрове або аналогове відеоспостереження?

У справі гарантування безпеки головну роль, сьогодні, відіграють камери відеоспостереження, які в повній мірі виконують покладені на них...

Установка бездротової камери відеоспостереження на вулиці
Установка бездротової камери відеоспостереження на вулиці

Незважаючи на всі новітні системи безпеки, які дозволяють автоматично виявити порушника та підняти тривогу, використання камер...

Всі статті