+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Як правильно зробити вентиляцію торгового центру?

Як правильно зробити вентиляцію торгового центру?

Системи вентиляції в таких зразково показових центрах як «Ашан», «Леруа Мерлен», «Обі», «Метро», та інше, служать прикладом для тих, кому це тільки планує, і тому дуже важливо знати як правильно зробити вентиляцію торгового центру, щоб вона функціонувала стабільно, забезпечуючи повноцінний повітрообмін приміщення.

Дуже часто системи вентиляції та кондиціювання об'єднують в одну загальну систему, але не завжди.

Втановлення та монтаж

У будівлі торгівельного центру встановлюють вентиляційні системи великої потужності, з секціями охолодження і підігріву, і повітря поширюється по всіх приміщеннях. Всіма цими навичками володіють фахівці, до яких і слід звертатися в разі необхідності, тому, що саме вони точно знають, як правильно зробити вентиляцію саме для вашого об'єкта, з урахуванням параметрів та характеристик як самого об'єкта в цілому, так і окремих приміщень.

Фахівці порадять, які системи вентиляції найбільш точно підходять саме вашому приміщенню, а також встановлять систему вентиляції правильно, з тим, щоб вона функціонувала повноцінно і стабільно довгий час, а також забезпечать обслуговування системи вентиляції згідно договору, її сервісне обслуговування та інше.

Переваги та недоліки

Дуже часто всі функції повітрообміну виконує піддаховий кондиціонер, наприклад, «руфтоп», який в залежності від пори року, подає і холодне, і гаряче повітря, причому, переробляючи витягнуте забруднене повітря, частково домішуючи повітря з вулиці, що дозволяє створити комфортні умови в приміщенні та оптимальний мікроклімат.

Руфтоп

Застосовуються також інші системи повітрообміну, але в будь-якому випадку, слід звертатися до професіоналів, так як виключно вони знають, як правильно зробити вентиляцію та за допомогою таких систем повітрообміну, ув'язавши з розмірами вашого приміщення та його характеристиками.

Найголовніший недолік дахового кондиціонера – це неможливість підтримувати різну температуру в різних приміщеннях, так як повітря переміщається по одному загальному каналу, в зв'язку з чим можна контролювати температуру окремих приміщень лише заслінками, але це, мабуть самий незначний недолік, в порівнянні з масою достоїнств.

У будь-якому випадку вибір за вами, а фахівці допоможуть вам з вибором, а також пояснять, як правильно зробити вентиляцію та за допомогою яких систем повітрообміну.

Назад в: Різне 11-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Управління димовидаленням: різновиди систем
Управління димовидаленням: різновиди систем

Протипожежний захист, має велике значення для збереження об'єктів. Одним з основних елементів цієї важливої справи, є система димовидалення....

Як зробити в підвалі вентиляцію?
Як зробити в підвалі вентиляцію?

Для того, щоб підвал або льох будинку функціонував ефективно та повноцінно у відповідності зі своїм призначенням, слід провести правильно всі...

Всі статті