+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як правильно зробити заземлення будинку?

Як правильно зробити заземлення будинку?

Сьогодні багато електроприладів, покликаних полегшити наше життя, разом з благами несуть і чималу небезпеку, у вигляді пошкоджень ізоляції, або внаслідок неправильної експлуатації електроприладів, попадання на корпус напруги 220В.

З метою запобігання таких випадків, у колах електроживлення ставлять пристрій захисного відключення (УЗО).

Але у випадку, якщо електроприлади не заземлені, ПЗВ не виявить витоку та не відключить електропостачання, тому дуже важливо монтувати систему заземлення правильно, з урахуванням всіх особливостей об'єкта не тільки в житлових будинках, дачах та iнших спорудах, але й у великих торгових центрах, а також бізнес центрах. Розглянемо приклад, як правильно зробити заземлення будинку?

Монтаж системи заземлення

У зв'язку зі складністю монтування системи заземлення, необхідно звертатися до фахівців, які досконало володіють навиками в даній сфері діяльності, та виключно тільки вони знають, як правильно зробити заземлення дому, з урахуванням особливостей об'єкта, а також з урахуванням його характеристик та особливостей регіону, розташуванням об'єкта тощо.

Заземленя будинку

У сучасних будинках заземлення передбачено заздалегідь, старі ж об'єкти вимагають індивідуального підходу до себе, з урахуванням ряду особливостей. Тому, якщо ви не знаєте, як правильно зробити заземлення, слід звертатися до фахівців, професіоналів, котрі в повній мірі володіють навичками та знаннями цієї специфічної сфери.

По суті, схема такого заземлення проста та не знадобляться великі витрати, але цю роботу слід довірити майстрам своєї справи, оскільки слід правильно та грамотно монтувати систему заземлення.

Фахівці знають, як правильно зробити заземлення, так як грамотно спроектоване заземлення відрізняється особливою функціональністю, а значить надійним захистом людей від уражень електричним струмом.

В першу чергу слід використовувати природні заземлювачі, такі, наприклад, як залізобетонний фундамент, металева конструкція свердловини, або інше. Але газові труби, якщо вони прокладені в землі, в якості заземлювача використовувати не можна, цього робити не можна. Якщо природних заземлювачів на об'єкті немає, їх потрібно спорудити штучно, з метою гарантування безпеки людей, цілісності об'єкта. Навичками того, як правильно зробити заземлення у приватному будинку, володіють виключно фахівці, до них і слід звертатися в разі потреби.

Назад в: Заземлення, Електрика 12-12-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Методи вимірювання опору заземлення
Методи вимірювання опору заземлення

Вимірювання та розрахунок заземлення досить складний процес, який по плечу фахівцям, так як неправильно зроблене заземлення не працюватиме...

Призначення захисного заземлення та його пристрій
Призначення захисного заземлення та його пристрій

Захисне заземлення – це електричне з'єднання обладнання з землею. Призначення захисного заземлення – усунення загрози ураження електричним...

Як зробити заземлення медичного закладу?
Як зробити заземлення медичного закладу?

У медичних установах, дуже багато апаратури, для ефективної роботи якої, потрібно заземлення . Виключно професіонали володіють навичками...

Всі статті