+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Як запобігти крадіжці в будинку в сезон відпусток?

Як запобігти крадіжці в будинку в сезон відпусток?

Літо - період відпусток, поїздок на дачу, пікніків або просто вечірніх прогулянок. Нам доводиться залишати свій будинок без нагляду і виникає логічне запитання - наскільки безпечний наш будинок в такі періоди? Статистика злочинності показує, що крадіжки зі зломом в літні місяці збільшуються на 26%.

Під час довготривалої відсутністі господарів квартир або приватних будинків надає більше можливостей доступу до помешкань для злочинців. Найчастіше в таких випадках просто нікому звернути увагу та своєчасно попередити або перешкодити спробі злому.

Способи профілактики крадіжок зі зломом

Ми перерахуємо основні методи профілактики, розказані колишнім зломщиком, який зараз працює консультантом з безпеки в страховій компанії.

Захистіть вхідні двері

Якщо ваші вхідні двері виглядають не захищено (встановлений всього один замок, візуально її легко зламати), це гарантовано можуть помітити очі зломщика. Рекомендується використовувати кілька врізних замків з додатковими засувками по периметру дверей. Самі двері, бажано, повинні бути виконані з металу.

Не економте на технічних засобах охорони

Встановіть якісну охоронну систему, яка додатково обладнана камерами відеоспостереження, що дозволяють спостерігати за вашим будинком з будь-якої точки, де є підключення до інтернету за допомогою ноутбука або смартфона. Зломщики розпізнають дешеві підробки або засоби оповіщення і можуть легко виявити фальшивку.

Захистіть свій двір (актуально для приватних будинків і окремо розташованих офісів)

Переконайтеся, що у вашого забору або воріт немає зручної ручки або іншої підставки, яку легко використати, як щабель для подолання огорожі.

Не тримайте цінні речі без нагляду

Для грабіжника, який проходить повз ваш будинок або офіс, для нього він схожий на вітрину магазину. Обов'язково використовуйте штори і жалюзі, щоб було важко побачити приміщення всередині, але при цьому легко помітити ваші замки або решітки на вікнах.

Ховайте ключі від будинку або автомобіля

Стандартна практика грабіжників полягає в тому, щоб «ловити рибу», діставати ваші ключі зі столу через вікно за допомогою довгої палиці з гачком. В такому випадку можна втратити не тільки майно в будинку, але і автомобіль, ключі від якого ви залишили на столі перед від'їздом.

Заблокуйте свої інструменти від зломщиків

Огляньте гараж або сарай. Обладнайте його принаймні парою замків, плюс гратами на вікнах, щоб злодії не могли використати ваш інструмент для відкриття ваших же дверей.

Як запобігти крадіжці в будинку в сезон відпусток?

Навіть зі збільшенням кількості крадіжок зі зломом в літні місяці, більшість їх досить стандартні по своєму виконанню, і найпростіші заходи безпеки можуть відлякати зловмисника від вашого будинку.

Таким чином, виконуючи ці прості шість правил, ви можете значно знизити ймовірність крадіжки зі зломом вашого будинку або офісу.

Способи захисту від крадіжок зі зломом

Щоб бути спокійними за своє майно, рекомендуємо встановити сигналізацію будинку, яка забезпечить не тільки охорону приміщення, але і віддалене інформування про злом на Ваш смартфон або планшет. Надійнішого способу захисту на сьогодні не існує.

Назад в: Охоронна сигналізація, Безпека 30-03-2018

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Пристрій пожежної сигналізації: види та обладнання
Пристрій пожежної сигналізації: види та обладнання

Безаварійна робота пожежної сигналізації на сьогоднішній день є ключовим елементом в безпеці будь-якого бізнесу. Пожежні системи...

Рекомендації з ремонту пожежної сигналізації
Рекомендації з ремонту пожежної сигналізації

Захищати об'єкти сьогодні не просто можна, а потрібно! Люди встановлюють системи сигналізації для будинку , дачі, на заводі та на...

Які бувають типи пожежних сповіщувачів?
Які бувають типи пожежних сповіщувачів?

Система пожежної сигналізації призначена для своєчасного виявлення місця виникнення пожежі та формування інформаційних сигналів для систем...

Всі статті