+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Як кріпитися розподільна коробка з плинтом?

Як кріпитися розподільна коробка з плинтом?

Як відомо, для інсталяції систем телефонного зв'язку будь-якої складності необхідна розподільна коробка з плинтов. Зрозуміло чому – дані комутаційні пристрої є основною сполучною одиницею ліній та в обов'язковому порядку входять до складу боксів, шаф та розподільних коробок.

Способи кріплення плінтів

Як кріпитися розподільна коробка з плинтом? Способи кріплення плінтів різняться між собою. Зараз ми хочемо розглянути схему установки розподільної коробки з даним комутаційним пристроєм «під врізку» та підключення кабелів телефонної мережі. Давайте вивчимо цей процес детальніше. Спочатку розподільна коробка встановлюються в монтажні ніші, УРЕМ або інші призначені для цих цілей відсіки. Під ними для скоб пропускається кабель з вільним кінцем не менше 250-300 мм. З останнього знімається обмотка, від точки кріплення зі скобою та до кінця. Далі кабель фіксують, намотавши кілька шарів липкою ізолюючою стрічкою.

Далі здійснюється монтаж екранної жили – її заводять під кріпильний гвинт, закріплюючи на вході скобою. Якщо у розподільній коробці є контактний елемент, наприклад, «пелюстка», на нього доцільно укладати кабель.

Розподільна коробка

Потім проводиться безпосередній монтаж плінта: необхідно забезпечити його надійний контакт з пластинами, штирями, різьбовими отворами – словом, з відповідними кріпильними елементами розпридільної коробки. На цьому ж кроці необхідно забезпечити можливість майбутнього ремонту (заміни) плінта – з цією метою потрібно прокласти жили, утворивши так званий запас. До речі, у багатьох розпридільних коробках є для цього спеціальні скоби – на них і треба буде заводити кабелі.

Після цього прокладені жили розкладають на пари та вставляють в нижні пази плінта, залишаючи вільні кінці (мінімум 30 мм). Потім за допомогою врізного інструменту здійснюють фіксацію всіх жил (одночасно обрізаються надлишки). Далі у верхніх пазах плінта закріплюється абонентська проводка (врізка здійснюється за тим же принципом, що і в пункті № 4).

На цьому установка та підключення розподільної коробки завершена. Як бачите, процес її монтажу не є надскладним, але все ж до нього необхідно ставитися з усією увагою, тобто на професійному рівні. Пам'ятайте, від таких дрібниць залежить те, наскільки правильно та безпомилково буде здійснена інсталяція систем телефонного зв'язку.

Назад в: Телефонія, Телекомунікації 15-02-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Система телефонізації: прокладання комунікаційної лінії
Система телефонізації: прокладання комунікаційної лінії

Музею просто необхідна система телефонізації – це факт: за допомогою голосового спілкування можна домовитися про проведення екскурсій,...

Організація телефонії: установка комунікаційних ліній
Організація телефонії: установка комунікаційних ліній

В якій би сфері не працювала компанія, їй потрібна телефонізація – без неї уявити нормальне функціонування підприємства просто неможливо....

Провідний телефонний зв'язок: принцип роботи та різновиди
Провідний телефонний зв'язок: принцип роботи та різновиди

Провідний телефонний зв'язок, або як її ще називають – фіксований зв'язок, є своєрідним типом телефонного з'єднання між двома або кількома...

Всі статті