+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як проводиться монтаж кабельних каналів?

Як проводиться монтаж кабельних каналів?

Звичайно, відповідь на це питання потрібно знати як професіоналу, так і новачкові, тому ми й підготували дану статтю. В її рамках ми розповімо вам, як монтувати кабель-канал (короб) – обов'язковий елемент СКС, ефективно захищає проводку від негативних впливів.

Але почати варто не з безпосередньої установки, а з розмітки, тобто з попереднього етапу, теж необхідного. У першу чергу потрібно визначити «електроточки» – місця, в яких будуть розташовуватися щитки, розетки, прилади освітлення, вимикачі. Далі необхідно визначити, як буде йти кожна лінія, враховуючи можливі повороти, спуски, або підйоми. Та тільки після того, яккабельна мережа повністю розмічена, можна переходити до безпосередньої установки коробів.

Монтаж кабельних каналів

Спочатку вибираємо саме кріплення – тут все залежить від того, з чого зроблена поверхня, на якумонтується СКС в захисних коробах. Якщо це гіпсокартон, буде достатньо звичайних саморізів по дереву, ну в крайньому випадку дюбелів «метелик» (або їх чергування).

Якщо кабельний канал встановлюється на металеву поверхню товщиною до 2 мм, зручно користуватися «клопами». Це саморізи з посиленою головкою – за рахунок прес-шайби вони щільно притягають короб до площини. Якщо ж лист поверхні товщі 2 мм, доцільно обрати саморізи по металу, адже з ними не потрібно буде виконувати свердління. Ну а коли стіна, на яку встановлюється кабельний канал, виконана з цегли або бетону, вистачить дюбель-цвяхів діаметром 6-8 мм.

 Монтаж кабельних каналів

Визначаємося з відстанню кріплення – ясно, що чим воно більше, тим вище навантаження на кожен фіксуючий елемент. Тому ми рекомендуємо кріпити через 0,4-0,5 м. Але ж можуть бути випадки з нерівною поверхнею. Тоді, щоб кабельні канали прилягали до площини рівно, без зазорів, потрібно навіть скоротити вищевказане відстань до 0,25-0,3 м.

Після того, як всі короба були закріплені, можна починати укладати дроти в їх підстави. Можливий варіант, коли кабелі просто розташовують в каналі та закривають кришкою. Може бути ситуація, коли їх додатково фіксують спеціальною плівкою що клеїться (все залежить від того, який виробник коробів був обраний). Але в будь-якому випадку важливо пам'ятати, що дроти повинні займати не більше 60% вільного простору в каналі – в іншому випадку в процесі роботи комунікаційна лінія буде перегріватися, що рано чи пізно призведе до її загоряння.

Як бачите,монтаж кабельних каналів є досить простою справою – якщо всі вищеперелічені моменти будуть прийняті до уваги, та при установці не виникне проблем, то в результаті кабельна мережа буде належним чином захищена.

Назад в: Кабельні споруди, Інформатизація 05-03-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Слабкострумні інженерні мережі для готелів
Слабкострумні інженерні мережі для готелів

Сучасний готель – це цілий комплекс інженерних рішень, що дозволяють автоматизувати процес прийому та обліку гостей, виписки рахунку,...

Склад слабкострумових мереж та сфери застосування
Склад слабкострумових мереж та сфери застосування

Всі кабелі, що проходять по квартирі чи офісі прийнято ділити на силові та слабкострумові. Силові кабелі забезпечують живлення...

Як закріпити повітряно-кабельний перехід між будинками?
Як закріпити повітряно-кабельний перехід між будинками?

Зіткнулися з питанням, як закріпити повітряно кабельний перехід між будинками? Відповідь проста. Так як волокна кабелю виконані з кварцового...

Всі статті