+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Як проводиться монтаж підрозетників?

Як проводиться монтаж підрозетників?

Уже з назви зрозуміло, навіщо потрібний цей конструктивний елемент – для установки перед розетками, щоб останні були надійно зафіксовані. Таким чином забезпечується необхідна безпека електропроводки, тому передбачає інсталяцію підрозетників.

Більш того, даними конструкційними елементами оснащуються не тільки розетки, але ще й датчики, вимикачі та світлорегулятори.

Тому дана стаття присвячена встановленню підрозетників – кожен професіонал зобов'язаний знати, як проводити даний вид робіт в рамках, тим більше, що він є досить простим та не викликає складнощів.

Монтаж підрозетників

Як проводиться монтаж підрозетників? На першому кроці ми готуємо отвір, в який буде встановлений підрозетник (або їх блок). У цьому випадку багато залежить від матеріалу поверхні, адже конструктивний елемент може інсталюватися в бетон, цеглу, гіпсокартон. У кожному разі, важливо зробити отвір такої глибини, щоб підрозетник повністю в ньому містився, але при цьому не «потопав» – потрібно, щоб його краї були врівень з площиною стіни.

На другому кроці потрібно підготувати до монтажу сам конструктивний елемент, тобто зробити отвори в його корпусі. Останні потрібні для того, щоб ми змогли вивести дроти для розеток. Як конкретно будуть виходити дані дроти, варто подумати ще до того, як розпочати роботи, адже зайві отвори в корпусі просто не потрібні. Особисто ми радимо нижнє заведення.

Монтаж підрозетників

На третьому кроці необхідно покрити стінки отвору, зробленого в бетоні, цеглі, гіпсокартону, що фіксуєм розчином. Якщо «дорогий час», та ви збираєтеся тут же переходити до закладу проводки, рекомендуємо приготувати розчин з алебастру – він твердне швидко, буквально протягом 5 хвилин. Якщо ж поспішати не обов'язково, радимо взяти за основу Rothband – з ним у вас буде 30-40 хвилин для інсталяції всіх потрібних елементів.

На четвертому кроці відбувається безпосередній монтаж подрозетників – потрібно втиснути підрозетник в отвір, зняти надлишки розчину та замазати краї. Увага, нижню інсталяційну ділянку спочатку необхідно залишити незакладеною. ЇЇ можна замазати тільки після того, як будуть заведені всі проводи.

На п'ятому кроці потрібно перевірити, чи не виступають по краю підрозетник над поверхнею стіни, а також те, чи рівно він розташований. Якщо все гаразд, можна заводити дроти, загладжувати розчин, замазувати штроби.

Пам'ятайте, дійсно професіонал приділяє велику увагу до кожного процесу. Тому установка підрозетників – це справа, до якої варто ставитися з усією серйозністю.

Назад в: Електроживлення, Електрика 05-03-2012

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Монтаж електропроводки своїми руками
Монтаж електропроводки своїми руками

Однією з головних комунікацій будинку є електропроводка. Чимало людей довіряють монтаж електропроводки професіоналам, але більшу частину цих...

З чого складається система безперебійного електроживлення?
З чого складається система безперебійного електроживлення?

Загальні електричні мережі, якими користуються в сучасності, як правило, відрізняються невисокою якістю електроенергії. Так, часто...

Електропроводка в офісі: вимоги та рекомендації
Електропроводка в офісі: вимоги та рекомендації

Щоб забезпечити надійну електричну мережу в офісі варто продумати всі тонкощі до дрібниць. Кожен керівник знає, що збої в роботі електрики...

Всі статті